Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ozora fesztiálon lehet ismerke...

Ozora fesztiálon lehet ismerkedni, "becsajozni"?

Figyelt kérdés

nem nagyon szeretem azt a zenét, ami a csapból is folyik, inkább érdekel egy ilyen különleges hangulatú misztikus fesztivál


-viszont a videókból amit láttam - nem nagyon győzött meg a "felhozatal" (nem vagyok felszínes, nem csak a külsőre utazom, de azért egy csaj legyen igényesebb magára,mint én :) )...értem itt ezalatt, hogy pl sound-on sokkal több jó csaj lesz :(



2013. jún. 23. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Sőt, a kúrás is lehetséges.
2013. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Előbb fogsz te ott betépni, mint becsajozni az fix. :D
2013. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
MISZTIKUS fesztivál. hát khmkhmm
2013. jún. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos nagyon szétszéledt a fesztivál rossz híre, ezt mi sem tükrözi jobban, miszerint 3 válaszból, 1 faṡẓság jött, 2 pedig a droggal kapcsolatosan...mintha más fesztiválon nem lenne jelen eme jelenség :)
2013. jún. 24. 01:51
 5/6 anonim válasza:
100%
Hat figyelj 4 eve jarok ozorara de koze nincs mas nagyobb fesztivalokhoz. (Sound, sziget, stb) ez a fesztival nem a sex drog rocknrollrol szol. Az van amit a videokon latsz. Es ha az ottani lanyok szamodra igenytelenek, tenyleg nemajanlom. ;)
2013. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én ott voltam mint biztonsági, bátran állítom, hogy drogról, "buliról" és az alkoholról szólt. Volt pár eset, mikor úgy esett, hogy egymásnak estek.


Az ötös válaszolónak üzenném, hogy annyira be volt tépve, hogy nem emlékszik a 4 év alatti eseményekre. Mert még a van is látta, hogy méteres betükkel a sátrakra ki volt írva a kapható drogok nevei: Kokain, Speed, Extasy


A pontos történésekről nem írok, el lehet képzelni. Ide-oda szaladgáltunk majdnem végig. A kilométerünk megvolt.

2013. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!