Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/hölgyek! Ismerkednétek...

Lányok/hölgyek! Ismerkednétek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Magas, széles vállú, jó kiállásúnak nevezett, erős srác vagyok (talán ezt szokták parasztizomnak nevezni, mert eddig alig sportoltam, de nem nagyon győztek még le szkanderben az én korosztályomban :) ). Vezéregyéniség vagyok, egy csoporton belül hamar megpróbálom kezembe venni az irányítást, emellett a mindenféle versengésben való győzelem is fontos számomra (ez sokakból ellenszenvet vált ki). Sokan intelligensnek tartanak, szeretek a barátaimmal vitatkozni (nem egymás bosszantására, hanem tudáscsere céljából). Önmagamat segítőkésznek tartom, bárkinek szívesen segítek, ha látom, hogy az illető ezt értékeli, nem természetes dolognak veszi. A humoromra még nem volt panasz, sokak által megerősítve sok kortársamnál illedelmesebb vagyok, illetve sokukkal szemben céltudatos vagyok a jövőképet illetően. Negatív tulajdonságomnak tartom, hogy nagyon könnyen dühbe gurulok, ha támadás ér (becsület megsértése, stb.), de ez nem hosszútávú állapot. Ha valakinek udvarolok, mindenképpen komoly kapcsolatban gondolkodok, nem úgy, mint jó néhány ismerősöm...

Ismerkednétek egy ilyen sráccal?

15/f



2013. jún. 24. 11:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt kifelejtetted milyen szerény vagy.
2013. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
a veled korú lányok biztos de hölgyek, nők nem valószinű... Gondolom nem várod hogy egy 20 fölötti nő 15 éves fiúval kezdjen....
2013. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Merre laksz?

2013. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

1.: Véleményeket várok, ezért törekedtem arra, hogy minél átfogóbb képet adjak magamról. Annak mi értelme lenne, hogy nem sorolom fel olyan pozitív tulajdonságaimat, amelyeket mások alkotnak rólam? Ha csak arról írnék, hogy hirtelen haragú is győztes típus vagyok, szerinted lenne rá esély, hogy pozitív visszajelzés érkezik?


2. :Én a hölgy szót azon, az én korosztályomban lévő lányokra is használom, akik intelligensebbek, érettebbek a vele egykorúaknál. :)

2013. jún. 24. 11:51
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Olvasom, olvasom, és akkor egyszer csak: 15/f na erre elröhögtem magam.

Hogyha ekkora alfahím vagy akkor vond le magad a következtetést a körülötted lévő lányok/hölgyek viselkedéséből.

2013. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Úgy vélem téged is azok a dolgok foglalkoztatnak amelyek minden embert így a serdülőkor közepén: mit gondolnak rólam? De igen, így van, különben minek írtad volna ki ide?

Nos, ha vezéregyéniség vagy, akkor nem kell az irányítás megszerzésével foglalkoznod, hiszen már nálad is lenne.

Akkor segítesz valakinek, ha az értékeli, tehát azért, hogy bevágódj nála.

Könnyen dühbe gurulsz ha valami sérelem ér, tehát kissé nehezen viseled a kritikát.

A komoly kapcsolatra való törekvés azonban dícséretes.

Szerintem a benned lévő elfogadáskeresés teljesen normális ilyen korban, de ettől még változtass rajta! A korodbéli lányok lehet hogy megrémülnek ettől, lehet, hogy kicsit "nyomulós" vagy minden téren.

Hogy ismerkednének-e veled, azt csak te láthadod magad körül. Ha valami nem stimmel, változtass.


Ui. Remélem nem egy neonszínű-cuccok-oldalt-felnyírt-ecsethaj-nagy-napszemüveg típusú páwa vagy

2013. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 whoviangirl válasza:
55%
ego is a helyén van látom:D de amúgy igen, szimpatikus vagy:)
2013. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Igen mondjuk ha 20 lennél mert szimpi vagy. Csak te inkabb a hugom korosztalya vagy.:D
2013. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
5-ös: A környezetemben (sajnos javarészt) jelen lévő páwaorientált csajoknál nem valami megnyerő a többi tulajdonságom, ezért is vagyok kíváncsi ezen az oldalon jelenlévők véleményére. Akik lányok viszont nem ebbe a kategóriába tartoznak, azoknak úgy tűnik hogy nincs bajuk velem, na de nem tudhatom a valós véleményüket. ;)
2013. jún. 24. 12:15
 10/31 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os:

A segítségadást nem fogalmaztam meg jól, az zavar, hogy ha valaki segítségre szorul, én pedig foglalkozok a bajával, mert rászorul, akkor ,,jó'haver vagyok,, , később pedig szembe áll velem, bármiről legyen szó... Az ilyesfajta viselkedés zavar.

Egyébként nem, a páwa lét egyetlen öltözködési tulajdonságát sem hordozom. :)


Köszönöm kifejtős válaszodat, illetve másoknak is köszönöm az eddigi visszajelzéseket!

2013. jún. 24. 12:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!