Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesten, merre lehet...

Budapesten, merre lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Kezdek kiábrándulni az internetes társkeresésből, csak az a gondom, hogy nem tudom, valós helyen, hol lehet ismerkedni. Nem vagyok buliba járó típus, illetve kocsmákat sem szoktam látogatni. Hallom, hogy standon lehet, de ezen kívül, még hol érdemes? Tényleg létezik olyan hely, ami alkalmas a társkeresésre? (A könyvtár sajnos kizárva).
2013. jún. 25. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én jobbra kezdeném, de ha úgy nem megy próbáld balra.
2013. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hétvégén piknikezés a Nemzetinél.

Bármifajta hétvégi kulturális programok, fesztiválok a Várban, annyi minden van, ne legyetek már ennyire szerencsétlenek.

2013. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Város, népliget utca kirándulás közben
2013. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A Jobbiknál? Ez most komoly? :D :D :D

Amúgy, helyekre volnék kíváncsi. Busz és a többi, tömköz jármű is kizárva...

2013. jún. 25. 19:14
 5/11 A kérdező kommentje:
Az előbbi válaszom, az 1.-nek szólt, utána láttam a többieket. Igen, kíváncsi vagyok, hogy érdemes kezdeni. Csillagvizsgáló is jó tud lenni erre, vagy a Planetárium?
2013. jún. 25. 19:15
 6/11 Zakathol ***** válasza:
B+, még Pesten sem tudod magad feltalálni?! Full szánalom. Még, ha valami tiszántúli kis faluban élnél, megérteném, hogy ilyeneken pörögsz, de az (amúgy is centralizált) ország közepében is ez legyen... Istenem...
2013. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Budapesten közel 2 millió ember él ennek kb fele nő ez egy milliót jelent, ennek legalább 10%-a biztosan megfelelő korban számodra így is maradt 100 ezer nő.... Te meg itt teszed fel a hülye kérdéseidet, bocs ,de gondolj bele mi van azokkal akik mondjuk 10 ezres városban élnek vagy még kisebben... Konkrétan Pesten elég kimenni az utcára. Nehéz lenne egy sétát tenni kedves kérdező? Aztán felőlem le is lehet pontozni.
2013. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem pontozok, csak kérdezek, mert ha nem válik be az internetes társkeresés, akkor, mely helyek azok, ahol lehetne ezt csinálni. Erre keresek válaszokat.
2013. jún. 25. 20:43
 9/11 anonim ***** válasza:
pesten bárhol adott a lehetőség :D de ha annyira helyeket akarsz: deáktér, váczi utca, Mcdonald's, parkok, citadella se kizárt. Addíg nem lesz csajod amíg nem tudsz önálló lenni... Légy boldog és szeresd önmagad ezeket meg érzik a csajok.
2013. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Váczi utca? Téged meg honnan szalajtottak? :D:D
2013. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!