Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szingli party, vagy más,...

Szingli party, vagy más, ismerkedői program - társkeresői jelleggel - mikor lesz legközelebb Budapesten?

Figyelt kérdés
A rapid randiról, már hallottam - ezen kívül, miket szoktak még tartani?

2013. jún. 29. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
itt van a gyk éjjel nappal :D
2013. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valós helyre gondoltam.
2013. jún. 29. 21:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez valos oldal;) nem csalas nem amitas
2013. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor tartsunk itt egy ismerkedési estét?

Budapestről valaki?

2013. jún. 29. 21:37
 5/10 The Other ***** válasza:

Sajnos nem tudok válaszolni, viszont azért is leírom a véleményem :)

Szerintem az ilyen események, amik KIFEJEZETTEN a társkeresésről szólnak, nem túl szerencsések, sőt... Miért? Mert az egész azt sugallja, hogy olyan gyámoltalan kisfiúkat és kislányokat várnak, akik annyira bénák, hogy önállóan még ezt se bírják megoldani. De majd "anyuci" segít, mert most itten ismerkedés lesz, meg van mondva vala. Legalábbis ezt sugallja az egész rendezvény, ezért sok önérzetesebb egyedülálló ember eleve el sem megy, mivel egyrészt kudarcnak élné meg, ha már ilyesmire szorulna, másrészt pedig azt hiszi, hogy valóban a gyámolatlan anyuci pici fiai illetve a 26 éves apuci burájában felnőtt szűzlányok lesznek...


Ráadásul erre a média is rátesz egy lapáttal, elég csak 1-1 ilyen kormányzatis társkeresős izéről elolvasni a tudósításokat (pl. az Indexes), amik a fenti képet erősítik, hogy ilyen helyekre csak a "hulladéka" jár.

2013. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk a kormányzati párválasztón pont, hogy senki nem volt, nem hogy csak a hulladék...


BTW használd a googlet, egy példa: [link]

2013. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
En szivesen elmennek egy ilyenre nekem ez bejonne ;) 18f
2013. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mysterion777 válasza:
Szervezek én ilyet, csak utazzatok ide, s megoldjuk. (18/F). Lenne kedvem összehangolni a szálakat, meg így együtt jobb ám. Van nagyon egyszerű megoldás is. Privi ha érdekel :)
2013. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

28/F vagyok, ha mond ez valamit.

Tudom, hogy nem vagyok egy mai gyerek! :D

2013. júl. 17. 12:56
 10/10 anonim ***** válasza:
"The Other", ez nem a te véleményed, ugyanezt szóról szóra már olvastam valahol, csak úgy idekopiztad.
2013. nov. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!