Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit értsek abból, ha többen...

Mit értsek abból, ha többen is azt javasolták legyek nyitottabb? (Általában barátkozásra, ismerkedésre)

Figyelt kérdés
Mondták már fiúk, lányok, de nem igazán tudom mire értik, azaz miért nem vagyok elég nyitott, vagy miből tudják ők azt, hogy mennyire vagyok zárkózott? Nem akarok az lenni, de ezek szerint mégis ilyennek látnak. A nagy társaságokat, bulikat nem kedvelem/bírom - fárasztanak -, és nem tudok bárkinek megnyílni egyből. Tudtok valami tippet adni ilyen esetben, min változtathatnék?

2013. jún. 29. 21:23
 1/5 Pain for Pleasure ***** válasza:
Kezdeményezz beszélgetést másokkal, érdeklődj felőlük és ne csak egy szavakban válaszolj, ha kérdeznek.
2013. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nekem sem szokott menni.
2013. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na jó, de miről kezdjek el beszélgetni? Utálom a fölösleges dumákat, semmitmondó kérdéseket, nem foglalkozom hobbikkal, mert nincsenek; kocsikhoz, filmekhez, mai zenékhez, sztárokhoz nem értek. Nincsenek kedvenc előadóim, kajáim, időtöltéseim stb. S amúgy kérdezni sem nagyon szoktak :(
2013. jún. 29. 21:43
 4/5 Pain for Pleasure ***** válasza:
Valamit azért csak szeretsz csinálni. Mivel töltöd a szabadidődet? Barátaid vannak?
2013. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szabad időm ritkán van, de általában netezéssel vagy e-mailekre való válaszolással töltöm. Ismerősöm van több, de még azokat sem nevezném barátoknak, akikkel pl. szünetekben szoktam a leggyakrabban szót váltani (hazamenés után másnapig nem szoktam senkivel sem beszélgetni); nagyon közeli barátaim, akinek mindent elmondok csak 1-2 levelezőtársam van, s velük is nagyon ritkán tudok "beszélgetni". Szóval ilyen minden-napi jóbatátaim nem mondhatom, hogy lennének, ami eléggé zavar.
2013. jún. 29. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!