Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Adjak annak is esélyt az...

Adjak annak is esélyt az ismerkedésre, aki nem tetszik?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok és most gondolhatjátok azt rólam, hogy felszínes vagyok és, hogy én csak a külsőt nézem, de nekem fontos valamilyen szempontból az első benyomás. De attól tartok, ha minden palit kikosarazok azért, mert nem tetszik, akkor sosem találkozom majd azzal, aki tényleg tetszeni fog kívül-belül.


Szerintetek olyanokkal is randizzak, akik nem jönnek be külsőre? Ti hogyan csináljátok, hogyan ismerkedtek, vagy inkább úgy kérdezem, hogy kikkel randiztok szívesen? Bárkivel, aki ember, vagy azért inkább vártok hosszabb ideig, minthogy olyannal találkozzatok, akik nem jön be külsőre? Bocs a sok kérdésért.


2013. jún. 30. 16:01
 1/8 anonim válasza:
Nálam megvolt az a bizonyos szikre amikor 7 éve megismertem a párom. Előtte ismerkedtem más fiúkkal is de nem volt meg ez a dolog és hiába adtam esélyt nem alakult kis a szerelem. Persze ez én vagyok, lehet hogy nálad másképp alakulna a dolog, hiszen nem vagyunk egyformák. Az esélyt megadhatod a fiúnak, de ennek meg az a hátránya hogy ha nem jön össze talán összetöröd a szívét mert ő lehet többet fog érezni irántad. De még egyszer hangsúlyozom ez csak az én véleményem, tapasztalataim, bármi lehetséges.
2013. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
bocs elírtam *szikra
2013. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Összetörhetem a srác szívét... Na erre nem is gondoltam. :/ Mert aki nem tetszik, az később sem fog. Csak már úgy érzem, mintha csak akkor tudnám megtalálni az igazit, ha előtte sok olyannal találkozom, akik nem jönnek be. Vagy nekem kellene lejjebb adni a mércét, nem tudom... Komolyan már nem tudom mit csináljak. :S
2013. jún. 30. 16:10
 4/8 anonim válasza:
Én is így voltam, annyira kerestem a szerelmet, és kétségbe voltam esve hogy nem találom. De már rájöttem, hogy váratlanul bukkan fel, akkor amikor nem is számítasz rá:)
2013. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

aki nem tetszik egy picit sem azzal ne találkozz,mert neki tetszel,ezért akar talizni,szóval magyarán átvágod az ő szemszögéből nézve.

ha van rajta valami ami tetszik akkor már adhatsz neki egy esélyt,de amúgy inkább ne

2013. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy utána másképp gondolkodnék az illetőről, miután találkoztunk. Azért is kérdeztem, hogy esetleg volt-e már valakivel ilyesmi, hogy neki először nem tetszett, de utána igen.
2013. jún. 30. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha régóta nem jön a herceg, akkor érdemes elgondolkodnod azon, hogy talán nem is létezik.

Esélyt pedig annak adj, aki megérdemli.

2013. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy létezik olyan aki ad ilyen szempontból (tök mind1 hogy fiú vagy lány, a külső nem mindegy egy potenciális partnerre nézve), max barátkozás
2013. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!