Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan derítsem ki a nevét?

Hogyan derítsem ki a nevét?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban élek, és van egy srác aki tetszik. Nem tudok róla semmit, a nevét sem, annyit tudok hogy hol lakik, kb egy percre tőlem. Soha nem mozdul ki otthonról, nem tudom hogy kikkel barátkozik, szerintem senkivel. Eddig körülbelül kétszer láttam. Az egy dolog hogy ez egy falu ahol mindenki ismer mindenkit de őket senki nem ismeri, legalább is a nevét nem tudják. Facebookon is próbáltam keresgélni de nem nagyon találtam semmit. Van egy ikertesója. Hogy derítsem ki a nevét/hogy kezdeményezzek?

2013. jún. 30. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Világos a bőre,magántanulók és vért isznak? :D


Amúgy menj oda!

Ha félsz,akkor a postást kérdezd meg :)

2013. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A postás dolog jó ötlet, de a legegyszerűbb, ha odamész hozzá, mikor legközelebb látod :D
2013. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valaki csak ismeri a faluban az ikerpárt - nyilván nincs 5-6 iker egy kis településen. Vagy a szüleid biztos tudják a vezetéknevüket, azzal már el lehet indulni FBon keresgélni, ha csak nem Kis-nek hívják.
2013. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle :D

nem fogja leharapni a fejed.

2013. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez a postás dolog eddig eszembe se jutott :) Nos, nem, nem tudják a szüleim, én már körbekérdezgettem a szomszédságot, de senki nem tudja még a vezetéknevüket sem. Facebookon keresgéltem ismerőseim ismerősei között (pl boltosnő :D) de nem találtam.
2013. jún. 30. 18:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán látom őket, szerintem nem is barátkoznak senkivel. :S
2013. jún. 30. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!