Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leírnátok a véleményeteket a...

Leírnátok a véleményeteket a történetemmel kapcsolatban? Tanácstalan vagyok. (pasi ügy)

Figyelt kérdés
szóval ismerkedtem egy sráccal, május elején találkoztunk, utána nem keresett, se én őt, nem történt semmi, beszélgettünk... aztán június közepén írt, mivel szülinapom volt, felköszöntött, elkezdünk megint beszélgetni... aztán szinte minden nap beszéltünk, küldtünk képeket egymásnak mindenféle hülyeségről, megbeszéltük hogy találkozunk egy szombaton, aztán aznap vihar volt és lemondta a talit, megígérte hogy kedden eljön, nem jött, mert fáradt volt, dolgozott, aztán megbeszéltünk tegnapra egy talit, én elmentem a szórakozóhelyre, smsben megkérdeztem mikor jön, írta hogy egy fél óra, másfél óra múlva sem volt ott, írtam neki hogy ott van e, de nem reagált azóta sem... gondoltam hogy írok neki facebook-on, de aztán arra jutottam hogy mégsem...... annyira hülyén érzem magam...
2013. jún. 30. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülyére vett és kész, nem kell keresned többet. Ennyi volt
2013. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne irj neki, eleget kerested.


keress másikat.

2013. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez a fiu inkabb csak megbizhatatlannak

Tunik nekem. Aki maga sem tudja mit akar


Nem vett hulyere csak komolytalan


Hulyere akkor vett volna ha megkapott

Volna mar. Itt szexre gondolok


Keresgelj olyat aki megerdemel!!!

2013. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt mesélte, hogy nem bízik a nőkben... lehet volt rossz élménye, de nem minden nő egyforma
2013. júl. 1. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!