Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz manapság...

Miért ilyen nehéz manapság egy kezdetben idegen lánnyal összeismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Ha egy elsőre szimpatikus lánnyal veszem fel a kapcsolatot, megszólítom, vagy írok neki, színtisztán azzal a célzattal/lehetőséggel hogy összebarátkozzunk, jó ismerősök legyünk, inkább nem mennek bele mert rögtön azt feltételezik hogy párkapcsolati célzattal közelednek feléjük.

27F



2013. júl. 3. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Na és mi ha esetleg párkapcsolat célzattal közelednél??

Az lenne a normális nem?Szerintem...

2013. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mit feltételezzenek egy idegen férfiról? Nehogy azt mondd, hogy ez abnormális viselkedés.
2013. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én lesz..rom,én egy nő felé azért közeledek,mert vagy meg akarom dugni,vagy kapcsolatot akarok tőle.Amelyik nőnek ez nem tetszik az tehet egy szívességet.Nem bírom az ilyen legyünk barátok f..szságot.
2013. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont
2013. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
még én kérek elnézést, de én már megtaláltam a másik felemet, nem kapcsolati célzattal ismerkedem, és nem szándékozom csak azért egy szimpatikus lánnyal összeismerkedni hogy lefeküdjek vele, még ha ez is az elfogadott manapság
2013. júl. 3. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor mégis miért ismerkedsz idegen lányokkal?
2013. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megtaláltad a másik feled akkor mi a f..szt akarsz még is?Szánalmas kis homokos vagy gondolom,vagy legalábbis több benned a női hormon.Vagy éppen lehet valami anyuci potlékot keresel egy idegen lány személyében?
2013. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
inkább a másik feleddel ismerkedj
2013. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!