Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek lenne kedve beszélge...

Valakinek lenne kedve beszélgetni/ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem is tudom miért, teszek fel ilyen kérdést. Már nagyon rég nem voltam ilyen. De az az igazság, hogy úgy érzem hiányzik valami. Régen sokat beszélgettem neten emberekkel. Segítettek a dilemmáimban, viszonzásul én is nekik. Szóval jó volt. Azóta már kicsit jobb lett az életem, körül vesznek emberek. De úgy érzem egy két gondolatomat csak egy olyan emberrel tudnám megosztani aki nem áll fizikálisan közel hozzám, tehát csak neten keresztül. Persze, ezzel senkit nem kihasználni gondolok, én nekem is hiányzik, hogy mások bajaira megoldást találjak. Sajnos az itteni kérdések már túl bugyuták sokszor, így ritkán tudok ide írni. Pedig azóta biztos bölcsebb lettem. Aztán végül, ha egy jó barátság is szülne belőle, az sem lenne rossz.

2013. júl. 3. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
állok rendelkezésedre. Elsö oszátlyu lelki szemetes vagyok és kitünő napló is. :D
2013. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Állok rendelekzésedre, én is olyan ember vagyok, aki egy idegennek jobban el tudja mondani a baját ha az messze is van..ahogy te mondod.. nem fizikáls.


20/F

2013. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ó szóval napra pontosan minden eseményre emlékszel, és visszatekinthető? :D
2013. júl. 3. 22:09
 4/9 A kérdező kommentje:
egy privátot majd kérek azoktól, akik szeretnének, mivel lehet leszünk páran(megszólalt az egó) jobb ha ez inkább csak olyan beszélgetésre szolgál, aki mondjuk csak véleményét fejtené ki a témában.
2013. júl. 3. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mely nemhez tartozol.
2013. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem a nőihez.
2013. júl. 3. 23:05
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 22:09

pontosan. Amit nekem bizalmasan mondanak el az nálam marad és ha szükség van rá akkor emlékezek rájuk illetve segítem a kérdezőt. :)

2013. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csak egy jó tanács édesem: ne gyakori kérdéseken próbálj felszedni vkit. Tapasztalatból mondom. ;>
2013. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most mondjam azt, hogy másfél éve vagyok együtt barátnőmmel. És itt ismerkedtünk meg? Az ismerkedés nem feltétlen jelenti egyből azt.
2013. júl. 5. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!