Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nézik a nők többsége...

Miért nézik a nők többsége kis gyerekként azokat a srácokat akikből külsőre nem lehet le vonni a évszámszületési dátumot csak ha meg kérdik tőlük mi a tapasztalatotok e téren így nehezebb a csajozás vagy nem befolyásolja e tényt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
MI VAN?
2013. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDD
2013. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát ha kívülről is olyan butának tűnsz, mint ahogy fogalmazol, akkor ne csodálkozz, hogy kisgyereknek néznek.
2013. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet vágom mire gondolsz, mert nálam ilyesmi van. 24 leszek, de nem is olyan rég egy 14 évs kicsaj bepróbálkozott nálam fb-n, mert helyesnek tartott, erre elkezdi, hogy ő csak 15-nek nézett engem, szóval ő nem hiszi el, hogy én már tényleg annyi vagyok amennyi. Elkezdtünk vitázni é snem tetszett neki, hogy vén vagyok és törölt. Ja, én is utálom ezt, mert korombeli csajok általában már egy férfiállatra vágynak, ami én nem lehetei ilyen testi adottságokka, főleg hogy arcom szerkezete is inkább kisfiús. Átkozott genetika ez. :/
2013. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!