Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Győr és Veszprém megyei 16-24...

Győr és Veszprém megyei 16-24 éves férfiak, ki szeretne ismerkedni? 22/N

Figyelt kérdés

Szeretnék beszélgetni, kötetlenül ismerkedni 16-24 évesekkel, és ha úgy alakul egy tartós kapcsolatban élni, bár mindenre nyitott vagyok. Amit magamról tudok mondani az, hogy érdeklődő, őszinte, odaadó, kedves vagyok azokkal akik megérdemlik, figyelek az egészségemre, de nem vagyok "egészségmániás" :). Szeretek a szabadban lenni, kirándulni, strandolni, néha elmegyek futni amikor kedvem van. Néha festek, rajzolok, szeretek mindenfélét alkotni. Nem szoktam eljárogatni bulizni, (lehet néha nem ártana :)), részben azért mert nincs kikkel és amúgy is jobban szeretem az olyan helyeket ahol lehet beszélgetni, olyanokkal akik emlékeznek is rá...;D. Egyedül is jól tudom érezni magam, barátokat, szerelmet nem unaloműzésből szeretnék. Örülnék ha nem csak írásban kommunikálnánk, hanem tudnánk találkozni is. :)

Néha megkapom, hogy túl sok az elvárás, de valójában csak annyi lenne, hogy le tudjon írni 5 mondatot helyesen, ne legyen megkeseredett, primitív érzelmileg és mentálisan sem. :)


2013. júl. 5. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindig is furcsaltam azokat a lanyokat/noket akik fiatalabb sracra vagynak. Sok szerencset neked.
2013. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A leírás alapján szimpatikus vagy, túlságosan is...:D Ha megengedsz egy kérdést, miért 16-24?
2013. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Győrhöz közel lakom. 16/f :)
2013. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én nagyon messze lakok Győrtől. :/
2013. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Veszprémi vagyok, 19/F, ha gondolod írj:)
2013. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia, én Pápa melletti szőke, kedves, humoros és egy picit romantikus srác vagyok, kirándulást, természetet, strandolást én is szeretem, ha gondolod ismerkedhetnénk. 23f

bár a hejjes irásom nem az igazi:)

2013. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

2-es, tök logikus erre a magyarázat, ez a korosztály érdekel.


6-os, azon lehet javítani, ha akarsz. :)

2013. júl. 5. 18:20
 8/12 anonim ***** válasza:

20 éves, győri srác vagyok, és akár 6 mondatot is le tudok írni helyesen. Bulizni évente csak párszor járok, lenne kivel, csak nekem nem buli az árokban fetrengés. Egyetemre járok, dolgozom, nem vagyok naplopó.:D Na jó, most így vizsgaidőszak után 1-2 hétig mégis.:D

Dobj egy linket facedről privátban, aztán beszélünk.:)

2013. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szia. győrben lakom :) ha van kedved írhatsz :) 18/f
2013. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szia :) küldesz magadról 1 képet?:))
2013. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!