Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt Trónok Harca...

Vannak itt Trónok Harca rajongó lányok? :D Esetleg valaki Szeged közeléből?

Figyelt kérdés
Valakinek van kedve beszélgetni? :)
2013. júl. 5. 23:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
Imádooom!!*_*:)
2013. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rábó von Klöbipóz88 menny alunni...
2013. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Martin túlzásba viszi a váratlan meglepetéseket. Amióta... áh, még írni is rossz róla... az a szegény farkas...
2013. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

PokerDwarf:


Szerintem a Starkok megérdemelték, amit kaptak. Robb gyerek volt még, ráadásul gyengekezű és alkalmatlan. Ha hallgatott volna másokra, talán több esélye lett volna, mert bár minden csatát megnyert, a háborút elvesztette. :) Már rögtön azzal, hogy nem vette el a Frey lányt. A másik súlyos ballépés, hogy lefejezte Rickard Karstarkot, nem pedig börtönbe vetette és megfenyegette a népét, hogy csak akkor kapják vissza a vezetőjüket, ha harcolnak.

2013. júl. 7. 20:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Robb egy király király volt. Hiába fiatal, tehetséges. Voltak hibái, de nekem az egyik kedvencem volt. Csak túl szelíden játszotta a játékot. Többet kellett volna fontosabb embereket gyilkolni.
2013. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Király hadvezér* volt. Egy király ért az intrikához, a tőrbecsalásokhoz (és még sok más dologhoz), és nem sétál ilyen csúnyán az oroszlán barlangjába. :)

Szerintem hallgatnia kellett volna több tapasztaltabb tanácsadóra, akik mondjuk harcoltak a lázadásban. Nekik nyilván több tapasztalatuk volt.

2013. júl. 7. 20:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Voltak hibái, de beletanult volna és a legjobb lett volna. Mondjuk egy kis elővigyázatosság, testőrség segíthetett volna. Az még egy lagzira is kell egy királynak. De már csak azért is kár érte, mert ő volt minden stark gyerek biztonsága, akihez eljuthattak volna.
2013. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A helyében már ott sejtettem volna valamit, mikor Frey végig stírölte a Talisát. :) Ha máskor nem, legkésőbb akkor kérhetett volna magának egy testőrséget, bár a lakomát a nyílpuskásokkal szemben akkor sem úszta volna meg.

Személy szerint teljesen Lannister-fan vagyok, azon belül is Tywin és Jaime. :D

2013. júl. 7. 20:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Jamie csak újonnan lett szimpi, de így kéz nélkül sokat nem ér már. A törpe alap, hogy a legjobb. Azon kívül az eunuch talán. Én még Khal Drogot nagyon sajnáltam.
2013. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintem Jaime egy nagyon jó karakter kezdetektől. Az egész csak perspektíva. Ha akkor Bran meghal, nem tör ki háború, mert nem kell orgyilkost küldeni, nem kell Tyriont elrabolni, stb.

Azon kívül Királyvár ostrománál is tudjuk, mi történt. Szerintem nagyon is érthetőek a tettei, sőt, egy hatalmas hős, aki több százezer életet mentett meg, mégsem tud róla az egész kontinensen csak 1-2 ember. Szerencsétlenségére mindig ilyen erkölcsileg nagyon sokértelmű és ingoványos helyzetekbe kerül...

Amúgy úgy hallottam kéz nélkül is fog még meglepetéseket okozni. :) Ja, és egyedül benne nincs hatalomvágy, míg mindenki másban van. Még Tyrionban is.


A törpében tetszik, hogy politikus, és hatalmas stílusa van. :D De szerintem a második évad óta leeresztett, és visszavonult. Khal Drogo nem tetszett... meg úgy egyáltalán, a Valyriai vér felhígulása, ami aztán mégsem történt meg.


Varyst nem szeretem. Vagyis, semleges. A maga módján élelmes ember, aki csak békét akar, nem áll oldalakra, vagy ha mégis, akkor csakis az egyértelműen győztesre, mert nem akar rosszul járni, nem akar összetűzést. Meg akarja tartani békében a nehezen megszerzett kis hivatalát - ha már annyit tartotta a hátsóját miatta. :)

2013. júl. 7. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!