Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ilyen nagy különbség...

Miért van ilyen nagy különbség a lányok és fiúk között?

Figyelt kérdés
Nekem fiúként kb. minden második-harmadik lány elfogadható külsőre, a lányoknál meg jó, ha minden 2000-dik fiúra tudják azt mondani, hogy átlagos legalább és nem ronda. A lányok folyton csak fújjognak, hogy jaj, ez a fiú de ronda, jaj, ezzel nem járnék. Mi fiúk meg szinten minden lányt el tudunk képzelni, főleg, ha jó fej is jellemre. Így nem csoda, ha már jó ideje nem találok olyan lányt, akivel lehetne valamit csinálni.

2013. júl. 6. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Aha, tök rossz neked, csúnya lányok. ://
2013. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
el se kezd inkább.
2013. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
El lehet poénkodni, de tényleg így van. Csajok akár örökké várnak a nem létező "tökélyre" és inkább vonulnak a sírba aggszűzként, mint hogy minimálisan is alább adják az elvárásaikat. Aztán öreg banyaként marad nekik a Cirmos cica mint egyetlen "társuk" és "barátjuk" - bár a legtöbb ilyen vénbanya elég gyorsan kihal, hacsak nem amolyan "vezéregyéniség" aki több csoportot is igazgat a haláláig. A hosszas magány kivégzi az embert ez bizonyítható.
2013. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem lányokra is ez van, mindenkin bele tudok kötni valamibe, arról meg ne is beszéljünk hogy milyen kevés szép és normális lány van.
2013. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Ez leginkább a páza p*csákra igaz :P

Én sok olyan lány ismerek aki nem a külső miat megy egy fiú után. Arról nem tehet senki sem hogy így születet. Ez van ezt kell szeretni de sok idióta lány nem így van vele :P 15/L

2013. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
2013. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja ez igaz. Bár itt annyi a különbség, hogy nem víz van a "kacsa" alatt hanem láva vagy sav. Márpedig ezekben nagyon kevés "szuper-kacsa" (alfahímek) tudnak úszni.
2013. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt! :)

Én is úgy vagyok vele, hogy külsőre kb. minden 4.-5. fiú bejön, ebbe őrülök bele néha. De nagy részben nálam is a személyiség a fontos. Lehet bármennyire is jóképű egy srác, ha egy veszett állat. :DD

2013. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha úgy néz ki, mint egy "veszett állat" közbe meg nem az? (mint Hagrid a HP regényekből akitől elsőre kb. mindenki azt várja, hogy majd szétver mindenkit közben meg pont fordítva - vagy ott vannak az entek a gyűrűk urából) Nekem sajnos fenyegető "takarodj" aurám van (védelmi mechanizmus) és emiatt nagyon sokan nem kedvelnek.
2013. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

Sav a lópikulát. Csak sértett kisfiúk mondanak ilyeneket.


Különben én is úgy vagyok vele, hogy rengeteg jóképű pasit látok szerte a városban, akármerre járok. De azok olyanok, mint a zsiráf: szép-szép, de otthonra nem kéne. Nekem az intellektuális igényeim vannak magasan - kb 2000-ből egy nem veri le a lécet. De nem tehetek róla, nem tudok olyannal lenni, akivel nem tudok érdemben beszélgetni bármiről.


Másrészt az ember sokszor olyannal jön össze, akit lehet, hogy az utcán észre sem venne, jellemre viszont tökéletes.

2013. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!