Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok lány jelezte már, hogy...

Sok lány jelezte már, hogy szépek a szemeim, de ezt leszámítva sok lány rondának is nevezett, miért, ezek szerint a szép szem semmit sem jelent?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más, egyik lánynak tetszik a fejed a másiknak nem, ez van!
2013. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az szem a lélek tükre, ezek szerint a lelkem mohából van.
2013. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem még senki se rondázott le szó szerint, a szemembe pláne. Lehet én járok jó körökbe vagy nem tudom, de mx átlagosnak mondanám magam...



a kérdésedre is válaszolva. önmagában nem elég, összhatás kell.

2013. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A leghelyesebb srác, akit valaha láttam annyira szép kék szemű, hogy egyszerűen nem bírok magammal, ha meglátom, ennél nagyobb hatással nem is lehetne rám senki, tényleg onnantól semmi másra nem tudok figyelni.

Pedig a szemét leszámítva pl testileg tuti, hogy nagyon sokan leszólnák. De én addig el se jutok, hogy észrevegyem, mert annyira magával ragad a szeme. Most is komolyan teljesen elgyengültem attól is, hogy csak eszembe jut. :D

2013. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!