Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez egy "kiskapu" az ismerkedés...

Ez egy "kiskapu" az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Az, hogy a nárcisztikus, fennhéjázó, látszólag magabiztos, de valójában gyáva és életképtelen fiúknak jut nő, sőt általába iylen alárendelődőbb lányok halálosan beléjük is szeretnek?


Mert én azt hittem, hogy az életképtelenség teljesen lenullázza az ember csajozási esélyeit. És hogy ez alapján nekem sose lesz senkim. Mert nem is nézek ki jól, életem 0, lusta vagyok, irigy, gyáva, keserű, tehát egy nagyon rémes alak.


2013. júl. 7. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Életképtelen fiúk?Ők már temetőben vannak ugye?


:D

2013. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak nincs önbizalmad... a lányok pedig ezt megérzik
2013. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nevárd hogy egyszercsak bekopog mila kunis, és közli, hogy élete végig veled marad.

tenni kell ha nőt akarsz!

2013. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de mit éreznek meg rajta, ha még igy is van csajom?
2013. júl. 7. 22:48
 5/11 A kérdező kommentje:
és ugyan a kedves hölgyeknek mit kell tenni azért, hogy legyen pasi? SEMMIT?
2013. júl. 7. 22:50
 6/11 The Other ***** válasza:

Üveggömböm mondd meg nékem, hogy BME gépészt végzett-e a kérdező e vidéken, akit nárcisztikus sz**ember jelleme miatt sehol sem alkalmaznak, és naponta negyvenszer feltesz a GYK-n egy kérdést, hogy hogyan lett neki csaja...


Üveggömböm mondja vala: IGEN!

2013. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na de megéri feltenni ezeket a kérdéseket, ha esetleg elolvassa pár ember, akinek van munkája meg pénze csak épp csajra semmi eseélye....aztán szivja a fogát, hogy basszus.
2013. júl. 7. 22:57
 8/11 anonim ***** válasza:
ha ezzel akarod nyugtatni magad,közlöm, nem foj menni!
2013. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
azt mondják abból meritsek önbizalmat, amim van.
2013. júl. 7. 22:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülj Neki, hogy van csajod! Én 18 éves érettségizett egyén vagyok és eddigi életem során se barátokat, se bnőt és még kib*szott jogosítványt se tudtam össze hozni, mert ügyetlen vagyok. A nyaram nagy részét itthon töltöm, mert nincs kivel elmenni szórakozni. Ne, hogy megsajnáljalak már...
2013. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!