Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok vagyis inkabb nok...

Lanyok vagyis inkabb nok kozott vannak olyanok, akik szeretik az oldskool drum and bass-t, es tudjak, mit jelent ez az eleterzes?

Figyelt kérdés

Esetleg olyan, aki eljonne ilyen buliba is? :)

27/f


2013. júl. 8. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi ez, de erősen kétlem, hogy az oldschoolt úgy kell írni, ahogy írtad.
2013. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, az angol helyeyiras szerint valoban nem, viszont ebben a szcenaban igy terjedt el. Tehat valoban nem tudod...azert az eszrevetel meger egy pontot :)
2013. júl. 8. 01:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Rágugliztam így, ebben a formában, és semmi nyomát nem találtam, ezért bátorkodtam megjegyezni. De úgy látom, nem vagyok egyedül a tudatlanságommal.
2013. júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pipo88 válasza:

Szia!

Nem mai a kérdésed, de gondoltam válaszolok rá... :)

Igen, vannak olyan lányok, tapasztalatból mondom ;)

Ha esetleg még aktuális most is a kérdésed és még mennél ilyen helyekre bulizni, adj életjelet :DDDD

2015. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!