Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
6. Osztaly közepe óta jött az osztalyunkba,addig nem volt egy lány barátom sem.Jó fej volt vicces meg mindenről tudtunk beszélgetni(jól nézett ki es kicsitt k..vasan oltozkodott)Az utolsó fél évben kicsitt el tavolodtunk egymastol(8. Osztályt végeztem) Míg nem egyik osztalytarsunk szulinapjara el nem mentem ami jo buli volt..volt pia meg minden ahol aztan ez a lany egy kicsitt lereszegedett, de mások is... Es a bulin 16 fiu volt.Ezek kozul 9-el smarolt meg minden(köztük velem is).Es meg egy csaj baratnojevel is aki szinten részeg volt.Utólag kiderult,hogy velem es meg egy par fiúval pusztán fogadasbol csokolozott.........Ezek után még baratkozzak vele?Kedves meg rendes lany amúgy
2013. júl. 10. 10:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Még gyerek...
2013. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A bulik néha elszabadulnak. Szerintem élvezted hogy smárolt veled szóval mire fel ugrálnál? :) 23/F
2013. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
8.osan részegen 9 sráccal smárolt.. Szép jövő áll előtte az biztos.
2013. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, ezek csak kurásra jók..:)
2013. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
O_o nem akarok tovább itt élni
2013. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy több f***t fog fogni mint kilincset az a "lány"
2013. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2013. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy ő ennyire éretlen kis tinir*banc. Sokra fogja vinni ha 14 évesen így tud k*rválkodni. De, hogy te agyilag annyira, hogy ezek után még kétségeid vannak...
2013. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem ezek után már ha rá is néznék az jutna eszembe, hogy egy ribi :)
2013. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Második nem,nem élveztem.. Kellemetlenül éreztem magam:D.De ha józan akkor teljesen más meg minden..Igaz amugyis minden fiú körülötte zsong és néha engedi hogy fogdossak..lehet,hogy telleg nem kéne többet foglalkozzak vele..
2013. júl. 10. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!