Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedtek ismerősi...

Hogyan ismerkedtek ismerősi körön kívül?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


régebbi párkapcsolataim, randijaim mind olyan lányokkal jöttek létre, történtek, akiket iskolai, munkahelyi közösségekből ismertem és csak akkor mertem kezdeményezni, ha már tudtam, hogy kedvel és megbízik benne a lány. Mivel a mostani munkahelyemen már foglaltak a kolléganők, másrészt 3 hónapja teljesen idegen környezetbe kerültem, ezért itt nincs baráti társaságom sem, akikkel eljárhatok valamerre.


Ha volt már valaki hasonló helyzetben, hogy kezdett el ismerkedni? Online egyelőre nem szeretnék, bár az elég egyszerű, de teljesen más élőben egy kapcsolatot kialakítani, mint hetekig vagy hónapokig online csetelni és aztán élőben rádöbbenni, hogy mégsem illenek össze a felek.


Mivel tudom magam ösztönözni, hogy ismerkedjek. A másik dolog, amitől mindig félek, hogy ha valakinél kezdeményeznék, már van partnere, ezért inkább nem is próbálkozok.


Ui. ha lehet, trollok kíméljenek.



2013. júl. 10. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha jól néznél ki magától is menne.



Ha meg nem akkor így: SEHOGY esetleg pénzed segítségével.

2013. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 xKakashix ***** válasza:
Én jó gyorsan szoktam ismerkedni, de tényleg nem kell töketlenkedni a csajok nem szeretik. :)
2013. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy ha szétolvadnának a látványomtól, akkor már tényleg csak egy "Mizu? Vidéki vagy?" hiányozna a sikerhez, de sajnos nem :D
2013. júl. 10. 13:05
 4/8 xKakashix ***** válasza:

Én se vagyok egy Brad Pitt xD

Egyébként most hogy így mondod a szöveg is számít :D

2013. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

bármikor leszólíthatsz valakit az utcán, megállóban, moziban, bárban, és millió másik helyen.

Nem egy nagy varázslat odamenni egy idegen lányhoz.

2013. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ilyen helyzetben, de majd biztos belekerülök én is, így elmondom mit tennék.



Amennyiben lenne rá pénzem és időm elmennék valami hosszabb ideig tartó (pl.pár hónap) tanfolyamra (pl. társastánc, önvédelem és ezekhez hasonló), mert ezek összehozzák az embereket és a kapcsolatot a tanfolyam után is lehet tartani, ha a többiek is szeretnék + megint-csak lehet ismerkedni .


Esetleg elmennék valahova sportolni. Lehetőleg egy olyan helyre ahol többen vannak (pl.konditerem). Akár szerintem ott is lehet ismerkedni.



A munka mellett ha van időd akár önkénteskedhetsz is, mert ezeket is lehet csoportosan csinálni.



Esetleg, ha a várasodban tartanak villámrandit, oda is lehet jelentkezni, majd elmenni rá. Ott sincs semmi kötelezettség. x számú emberrel beszélgetsz mondjuk 10 percig aztán ülsz át a következő asztalhoz. (HA esetleg nem tudnád mi az a villámrandi nyugodtan nézz utána) Az sem baj, ha ilyeneket nem szívesen próbálsz ki, ez csak egy ötlet.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe

2013. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából nem magától a kezdeményezéstől félek és voltak már jó ötleteim is, csak attól tartok, hogy nem tudok elég meggyőző lenni és már a második mondatom után a "távkapcsoló" után nyúlna a lány, hogy "csatornát váltson"...
2013. júl. 10. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:

A 6. válaszoló vagyok.

Szerintem ettől ne félj. Ha valakinek szimpatikus vagy örül, hogy ha kezdeményezel.

2013. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!