Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

1. Kérdés :

Nagyon tetszik egy lány, már régóta nagyon jó barátok vagyunk, és van egy olyan halvány érzésem, hogy én is tetszek neki egy picit. Na most, én nem vagyok kigyúrva meg ilyesmi nincsen kockahasam, de most ezen dolgozom. Szerintetek legyek ilyen kicsit kigyúrt vagy maradjak olyan amilyen? (Nem vagyok kövér, félreértés ne essék)


2. Kérdés :

Egy másik lány is tetszik, de úgy érzem hogy nála több esélyem lenne. Ha láttátok a Gru 2-t akkor ő pont olyan, mint Luci :)Vele is régóta barátok vagyunk, de folyton "utáljuk" egymást barátilag :D Egyszer felhívtam az anyját mert barátnőjével meg akartuk szívatni azóta is mondogatja néha "Ne hívogasd az anyámat! :D"


3. Kérdés


Szerintetek kinél próbálkozzak? :S



2013. júl. 11. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Hány éves vagy? Ők hány évesek?


De inkább a te életkorod érdekelne, mert mi az, hogy "utáljuk egymást barátilag" ???? o.O

2013. júl. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

1. kérdés/válasz: Kérdezd meg mit gondol rólad, mi a véleménye rólad. ebből ki fog derülni.


2. kérdés/válasz: ha az elsőnél nem jön össze tedd meg azt a kérdést amit az elsőnek.


3. kérdés/válasz: az első kettőből adódóan egyértelmű.

2013. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
magyarul van két barátnőd, mindegyik tetszik, és nem tudod, kinél próbálkozz. pedig ezt neked kell eldöntened. nem ismerünk titeket. vagy hagyd mindkettőt. nem is értem, hogy gondoltad ezt a kérdést
2013. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akivel jobban eltudod képzelni hogy együtt vagytok meg ilyesmi...De ha az egyiknél nem jön be próbálkozz a másiknál szerintem. :)

14/L

2013. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, elfelejtettem, 13/f

Ők is 13 évesek

2013. júl. 11. 10:08
 6/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj 13 évesen soha a büdös életbe nem leszel "kigyúrt"
2013. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a szó nem teljes értelmében használom, a kockahasra meg feszülő bicepsz stb. mert ismerek olyat a korosztályomból aki nagyon durván néz ki, de az már beteges ahogy ők kinéznek
2013. júl. 11. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Maradj olyan, amilyen vagy! Barátnőd az legyen, akinél nem merülnek fel ezek a kérdések. Majd, ha tudni fogod, hogy "annak a lánynak" nincsen párja!
2013. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!