Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy fiú aztmondja, szívesen...

Egy fiú aztmondja, szívesen lenne a barátom helyében?

Figyelt kérdés
Hali, 14 éves vagyok. Van egy ismerősöm akit a netről ismerek, egy évvel idősebb nálam, fiú. Már láttam webkamon meg képeket is róla. Kb. fél éve ismerjük egymást, és ma egész nap azt bizonygatta, hogy milyen jó lenne ha ő lenne a barátom. Kérdezem hogy kinek? Mondja hogy neki. Kicsit meglepődtem..xD Mivel van barátom (jó, nem úgy "hivatalosan'' járunk a barátommal, csak ő is kedvel engem és én is őt. Ez az ismerősöm ezt jól tudja, de ettől függetlenül egész nap azt hangoztatta hogy de, ő nagyon szívesen lenne a barátom, vagy a barátom helyében, meg hogy ő a barátom...Öööhhh?! előre is köszönöm a válaszokat:)

2013. júl. 14. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, azt mondja.
2013. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés amúgy?
2013. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát.. hogy szerintetek komolyan gondolja-e, vagy csak viccel?
2013. júl. 14. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem komolyan viccel. Honnan a búbánatos öreganyámból tudjam? Tőle kellene megkérdezni.
2013. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogy viccel-e? Kérdezd meg tőle.
2013. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mégis mit...
2013. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!