Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha az alacsony, kis tömegű...

Ha az alacsony, kis tömegű férfiakat a felnőtt nők emberszámba sem veszik, akkor miért kell pedonak nevezni őket, ha nekik csak a tini csajok a jutnak, hiszen csak ők adnak esélyt az ilyen fiúknak, férfiaknak?

Figyelt kérdés
Mert én ezt tapasztaltam sajnos, hogy a korombeli lányok emberszámba sem vesznek, nem képesek vonzódni hozzám és itt is gyakran leírják, hogy a férfi legalább 175centi magas és 80kiló. Hiába jöttök azzal, hogy én vagyok a hibás, sajnos ez valami ösztön a nőknél, nem képesek vonzódni hozzám, mrá sokféle lánynál próbálkoztam, mindig a külsőmmel volt bajuk, túl fiatalos vagyok és túl alacsony meg pici, öccsüknek éreznek a külsőm miatt, nem képesek szexuálisan vonzódni hozzám. Ellenben mióta tudom, hogy testszem 14 év körüli csajoknak, azóta inkább velük ismerkedem, mert már úgysincs semmi esélyem a 18-22 éves csajoknál. Nekik egy nagy darab, vadállat férfi kell, ami én sosem leszek genetikaok okok miatt főleg, meg azért sem, mert inkább nyugodt, visszahúzódó, jó fiú típus vagoyk.

2013. júl. 14. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Szavamra! Szomorú, szándékolt szenvedés,

vakon nem látod, hogy a jó jöhet szembe még.

2013. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány centi vagy?
2013. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
No, és hány kg?
2013. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Ez hülyeség, keresni kell csak.


A barátom 165 centi és kb. 65-68 kiló (én 170, és olyan 54-55 körül), de egyetlen percig sem nézem az öcsémnek, mert férfias.

2013. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én 16 évesen 185 centi, és 87 kiló vagyok (Nem háj ;) )
2013. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 The Other ***** válasza:

A Gugli 142(!!!) találatot adott a GYK-n az "alacsony, kis tömegű" szókapcsolatra.


Ebből szerintem kb. 80 kérdés a tiéd... Már akkor is leírtad, hogy a 14 éveseket akarod felszedni. Kaptál már millió választ, mégis kiírod minden egyes áldott nap ezt a kérdést. Így akarsz önigazolást keresni?

2013. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Én tipikus nagydarab kigyurt pasi vagyok, és van még pár ilyen haverom. nekem is nehezen megy a pár keresés (dugásra mindig vannak nők) De van 2 kisebb termetü haverom is és nekik sikerül a tartos kapcsolat. Csak nincs szerencséd ennyi. nincs semmi baj a termeteddel hisz minden nőnek más jön be.
2013. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még olyan fiatal vagy! Nyugi, ha meg egy lánynak bizonyos életkorában "vadállatok" kellenek majd lehet hogy később rájön hogy a kis testömeggel rendelkező és alacsony pasik is lehetnek jófejek stb. Kitartás!!
2013. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!