Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem mondja el ki Ő?

Miért nem mondja el ki Ő?

Figyelt kérdés

VAn egy lány aki egy hete irogat névtelenül (ask.fm). írta, hogy már sokszor látott, de nem beszéltünk, még meg szeretne ismerni, de nem akarja elmondani, hogy ki Ő, mert így jobban meg tud ismerni...

Oké, hogy a női logikát nem kell megérteni (bocs :)) de nem vágom mit akar...

Hogyan vegyem rá, hogy mondja el ki Ő?



2013. júl. 14. 22:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy te viszont így nem tudsz ismerkedni, hogy asse tudod kivel beszélsz, lehet hogy egy pedomedve csapkodja a billentyűzetet.
2013. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ird le neki, hogy ezt nem szereted. Meg miben is változna, ha tudnád, ki ő?


Kb ennyit tehetsz, vagy megírod, hogy kikötik a netet, és nagyon gyorsan adja meg a számát, különben végleg elveszítitek egymást.

2013. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

ez a lány azt hiszi hogy azt sem tudod hogy létezik és így próbálja felhívni magára a figyelmet.

ha el is mondja hogy ki ő, ne legyél vele köcsög légyszi..

2013. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy ismerősöd szivat!Közöld vele vagy elmondja ki ő.vagy fel is út meg le is út!
2013. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ez ilyenkor már nagyon cink. Nem fogod megtudni soha. Vagy ha meg is tudod, kiröhögöd kb. A csajnak égni fog a feje és elfelejtitek egymást.
2013. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Lehet azért akar így megismerni mert ha tudod ki akkor nem szeretnéd hogy megismerjen?

Nagyjából ez ugrik be erről

2013. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem szokásom, hogy akárkit is kinevessek ilyen miatt. Nem szoktam köcsög lenni lányokkal, még akkor sem ha nagyon átvágják a fejem, egyszerűen még akkor sem tudok annyira haragudni, hogy szemét legyek...

A 2. tetszett :):)


Gondoltam már rá, hogy csak valamelyik idióta szivat, de vagy nem így van, vagy túl kitartó...

Nem tudom miért nem akarja elmondani, de ha tényleg meg akar ismerni, annak nem a billentyűzet püfölés a legjobb módja...

Jaa amúgy 18/F vagyok.

2013. júl. 14. 22:46
 8/24 anonim ***** válasza:
igen ha hosszú ideje kitartó akkor szerintem nem szívatásról van szó.
2013. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ő a nagy Ő-te írtad...
2013. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Hát szerintem az, hogy egy hete mindeneste órákon át beszélünk az már csak nem szivatas...


azert irom nagy betűvel mert igy szoktam meg, szövegben a te stb t is naggyal irom

2013. júl. 15. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!