Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akarnak itt a 12-15...

Miért akarnak itt a 12-15 évesek "csajozni" "pasizni"?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 10:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Úgy látom most ez a menő.
2013. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Mert nincs babájuk amivel játszanak
2013. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert rondák, a többség, bocsi :s. 21f #apuka vagyok :)
2013. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nekem ennyi idősen nem ez volt a legnagyobb bajom... hova fajulunk?...
2013. júl. 15. 10:22
 5/17 anonim ***** válasza:
Pár év múlva, hallottam egy ilyen tanulmányt, 20 év múlva már 10-12 évesek is egyre fejlettebbek lesznek szexuálisan..... Bele sem merek gondolni.......
2013. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van sajnos, de ez észre is vehető az a baj, hogy agyilag viszont kukák lesznek, remélem ez nem fog megtörténni.
2013. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mert szánalmasak, fõleg ezen a szennyoldalon!

És mert a tanulásra nincs eszük, egyrészük írni sem tud, de bezzeg toszni azt tudnának!

2013. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mert azt látják, hogy a "nagyok" azt teszik.
2013. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Egy ork válasza:
Ezeket megnézném, hogyan járnak nagykorukban dolgozni, milyen helyre, és hogy mit! Mivel mindegyik már elkezdi az önkielégítést, egyre nagyobb késztetést éreznek a nagydolog után..Meg látják a másikat, hogy 'hú, ennek csaja van!én is akarok'...
2013. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert nincs más, amivel érezhetnék, hogy valakik. Viszont ha máshol nem, de legalább a saját baráti körükben "menő" (azzal, hogy szexuális életet él), akkor legalább ott kap elismerést. Otthon nem kap, a suliról ne is beszéljünk, a haverok meg energiatialból piára, rágógumiról cigire, autókázásról csajozásra szoknak, és így egymás előtt menők lesznek. Ha nem foglalkozik senki a lelki világukkal, akkor maguknak keresnek dolgokat. Ezt találták most menőnek. Teljesen megmagyarázható jelenség, csak nehezen kezeljük mi, akik kívülállóként nem szólhatunk mérvadóan bele az életükbe (vagy a szülei életébe). Az oktatásban pedig megölték a tanárok nevelő szerepét. Már csak lexikálisan oktatnak, és érzelmi intelligenciát nem is látnak a gyerekek. (tapasztalat) 22f
2013. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!