Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok bejönnek a bunkó pasik?

Lányok bejönnek a bunkó pasik?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Beszélgettem egy tini lánnyal és azt mondta neki a bunkó pasik jönnek be, ezt majd kinövi? :)
2013. júl. 15. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
miért kell ilyen hülyeséget kérdezni? alapjáraton kinek jönnek be a bunkó emberek????
2013. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most írtam, egy csajnak :)
2013. júl. 15. 13:06
 3/8 legly ***** válasza:

Akkor az a tinipicsi egy pláza, azaz modernebben mondva, már árkád picsu...az olyanokkal nem kell foglalkozni.


Üdvözlettel

Legly

2013. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van olyan csaj akinek kifejezetten bejön a bunkó, domináns férfi típus. De nem minden csajnak jön ez be...Van akit kifejezetten taszít. Én is a bunkóbb fajtához tartozom, képtelen vagyok segget nyalni azért, hogy megszerezzek valakit.
2013. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A domináns típusú pasi igen, de h bunkó legyen? o.O Furi teremtény lehet akinek tetszik ha szét alázzák :D
2013. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem taszìtanak, sose tudnèk egy olyannal lenni aki bunkón viselkedik velem.
2013. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen, tudom h a csaj mondta, de nekem ez akkor is durva.. áááh, sztem éretlen...


első vok

2013. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút nem jönnek be.

Ismerek egy fiút, ő az a tipikus 'elolvadok, ha ránézek, imádom a mosolyát, és olyan jól öltözködik' srác.. igen, ez volt nekem is a véleményem róla, aztán egy barátnőm által megismertem, és olyan szinten bunkó, hogy azt el se lehet mondani. A lányokkal úgy beszél sokszor mint egy kutyával(de csak azokkal a lányokkal, akik tetszenek neki!!!), és szerintem ez elég visszataszító. De neki is volt nemrég egy másfél éves kapcsolata. Nem tudom, hogy bírta a lány, de hallottam sokszor, hogy hogy beszélt vele.

2013. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!