Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van, hogy azok a...

Az miért van, hogy azok a lányok, akiknenk bejövök külsőre azt mondják rám, hogy cuki vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy csaj, aki azt mondta, hogy cuki vagyok és már dugni is akart velem, azóta is rám van állva, hogy tanítgassam már erre meg arra is meg az ágyban, szóval nem kamu, csak valamiért mégis furcsállom ezt, mert elvileg a lányok nem azt mondjkák a fiúkra, hogy helyes? De rám szinte minden csaj, akinek bejövök egyből ezt mondta, hogy cuki.

2013. júl. 16. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:

-igen az vagyok...te is cuki vagy hm...

és le is rendezted.

ha megdugod,utána meg azt mondja majd.

-te nem is vagy cuki,te egy állat vagy!

2013. júl. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van olyan jó pasi aki dögös,szexy van aki helyes,jóképű és van aki cukker.

Csajokra is van,h azt mondjátok,h dögös de.van,h aranyosnak itélítek.vagy simán szépnek,gyönyörűnek.

2013. júl. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tök mindegy mit mondanak rád. Viselkedj úgy ahogy szeretnéd, hogy rádnézzenek.

Egy motoros, tetkós, bunyózó macsóra is lehet azt mondják milyen cuki, ő meg csak mosolyog egyet és már kapja fel és viszi is szobára a lányt.

2013. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 JohniDaren ***** válasza:
Mert a lányok így fejezik ki hogy bejössz nekik. Ők tudják.
2013. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányként engem is gyakran a kis cukimuki kategóriába sorolnak. Régebben zavart, de aztán rájöttem, hogy a pasiknak ez is bejön :D Ha azt mondom egy fiúra, hogy cuki az egyenlő azzal, hogy helyes és bejön.
2013. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!