Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sztetek hozzám milyen magas...

Sztetek hozzám milyen magas lány illene?

Figyelt kérdés

182 cm magas vagyok és vékony, mindössze 64 kg. Barna hajam és szemem van, de ez nem lényeg. A lényeg az, hogy én a pici 160-165 cm-es lányokat kedvelem, sőt volt olyan, hogy egy 155 cm-es lány tetszett. De sokan azt mondták, főleg az ilyen pici lányok is, hogy hozzám magasabb csaj illik, olyan 170-175 cm, esetleg 180. Vhogy én nem tudok elképzelni magam mellett egy ilyen nőt, mert kisebbségi komplexusom lenne az miatt, hogy csak pár centivel vagyok nagyobb ami tűsarkúnál már el is vész. Ráadásul én az olyan lányok mellett már csak papucs lennék. Kinek, mi a véleménye erről? Közepes illetve magas pasik Nektek mi jön be?


18/F



2013. júl. 16. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:

járj olyan magasságú lánnyal, aki neked tetszik

de hozzád kb 160-170 cm-es lány illik

2013. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hmmm

Én 185 centi vok és 170-175 centi magas lányok jönnek be.

2013. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is 182 cm vagyok és 70 kg . Nekem is bejönnek a kisebb lányok ilyen 155-160 , általában ők olyan aranyosak szoktak lenni , ami nálam mindenképp pozitív. De ha magasabb egy lány (172-178 cm) azért akkor is jó , hogy nem érzem azt , hogy esetleg azért nincs nála esélyem mert alacsonyabb vagyok. Én nem a magasság alapján döntöm el egy lányról h tetszik-e vagy sem. A kisebb lányok általában meg szeretik a magasabb fiúkat tapasztalataim szerint..


20f

2013. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
157 centi "magas" 19 éves lány vagyok, és nekem kifejezetten a magas srácok jönnek be. volt barátom 195 centi körül volt. különben meg azzal legyél, aki tetszik neked. pont
2013. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 164 centimmel màr pici lennék? Szerintem is olyannal jàrj aki neked tetszik, ne màsok mondják meg, hogy milyen làny illik hozzád. 20l
2013. júl. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem mindenfelekepp magasabb pasik jonnek be az en 169 centimmel. mondjuk 180 korul.

sztem a pasiknak jol all h csak par centivel alacsonyabb baratnojuk van, de az igazsag az h jobb h nem erdekel. az a lenyeg h belsore legyen helyes a lany (meg kulsore is, a kisugarzas is fontos)

2013. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!