Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akik neten ismerkednek,...

Akik neten ismerkednek, egyszerre több emberrel is, hogy jegyzik meg, ki mit mondott?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy én vagyok hülye, de ha egyszerre 5-en-6-an írnak nekem meg ilyenek, egyszerűen képtelen vagyok megjegyezni mindent, hogy melyikük hány éves, hol lakik, stb. És tudom, hogy nagyon gáz, de sokszor az is előfordult velem, hogy itt beszélgettem pár sráccal is, és valamelyiküknek megadtam a skypomat, és vele utána már csak skypon beszélgettem, és pár nap múlva már azt se tudtam, ő honnan került oda..próbáltam visszakeresni az üzenetekben, de nem találtam meg, a felhasználónevére sem emlékeztem :/ És olyan gáz már, amikor napok óta beszélgetünk és így megkérdezem, hogy bocsi, hány éves is vagy?..

Ez nagyon gáz? Mások hogy bírnak annyi embert megjegyezni?


2013. júl. 16. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondolom mindegyik nagyon más és azért.

Én nem ismerkedtem, hanem az egyetemről beszélgettem két sráccal, akik oda fognak járni mint én. Na ott sokszor visszanéztem, hogy melyiknek mit írtam már, mert nem akartam ismételni magam.

2013. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sehogy :D nem jegyzik meg, és nem idegeskednek rajta :D
2013. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, én a Jegyzettömb nevű programot használom, és nagyon menő vagyok, h mindenre emlékezek ;)
2013. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű... aki "megfog", azt megjegyzem, és vele ismerkedem :D De bevallom, volt, hogy jegyzeteket készítettem a csetpartnereimről. :) Aztán megtanultam szelektálni. :)
2013. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ehhez elég a memória, még soha nem tévesztettem el,

pedig elég sok helyen dumálok

amúgy Neked egyet kell tenned, semmit ne törölj, így ha tudod honnan ismered akkor nem gond, de ha ezt sem tudod megjegyezni azon nem tudok segíteni N

2013. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó a memóriám, 2 hét után is emlékszem kivel mit beszéltünk, de azért előfordul, hogy nem mindenre emlékszem. :)
2013. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én megtudok :D nekem 5 volt a max.

Ilyen vagyok sokfelé tudok figyelni,ez egy jó tulajdonság amit szeretek magamban :)

Mindig képben vagyok kivel miről beszéltem a korával és a lakhelyével is mindig tisztában vagyok.Tény ha mondjuk pár napig nem beszélek vele,lehet,elfelejtek pár dolgot.De ez ritkán van :)


Szerintem nem gáz :)

Ha beszélgetek néha tőlem is megkérdezik 2x-3x is,hogy hol is laksz?hány éves is vagy? stb..


21/L

2013. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Mármint úgy értettem, hogy azt tudom, melyik oldalon beszéltünk, csak akkor már a felhasználóneve nem jut eszembe és így az se, hogy amikor még ott beszéltünk, mit mondott...én csak azután jegyzek meg dolgokat, ha valaki skypon mondja, mert az valahogy személyesebb..:D

2013. júl. 16. 17:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez előfordul, jegyzetelni kell - persze ezt nem kell a partnerek orrára kötni.
2013. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. júl. 16. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!