Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol található értelmes nő?

Hol található értelmes nő?

Figyelt kérdés

Minden este kinn ülünk haverokkal, hogy majd hátha találunk valami értelmes nőt. De nincs. Sok hü#ye pi#sa van, akik a Facebookon túl nem is látnak.


Léteznek egyáltalán olyan lányok akikkel beszélgetni is lehet, vagy ez csak az én agyszüleményem?


Nyomorultak kíméljenek a válaszaiktól.


20/F


2013. júl. 17. 14:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

De most gondoljatok bele. Ha nem lenne ennyire ritka az értelmes nő, akkor valszeg a férfiak nem becsülnék meg vagy értékelnék őket. Akkor minden nap elmondhatnád, hogy te kb 100 nőt láttál szembejönni veled az utcán, aki értelmes.

Ami ritka, az drága.

2013. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
igaz végülis normális dolog,hogy az emberiség 80%-a (óó ha csak annyi lenne) selejt :D és a nőknél meg kivételesen magas az arány..
2013. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én a férfiak között sem látom azt a tobzódást IQ-EQ fronton. Elég nehezen találok olyan férfit, aki ne verné le azt a bizonyos intellektuális lécet.


Különben a parkban hogy derül ki, hogy egy lány értelmes-e? Leszólítjátok őket és próbáltok velük váltani 2-3 értelmes mondatot? (Bár tény, hogy sokaknak ez is gondot okoz...) A politika egyébként rázós kérdés, nagyon sokan nem beszélnek róla szívesen.

2013. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
azért férfiaknál jobb az arány...nektek könnyebb olyat találni aki egy delfin szintjét megüti :D nekem nehezebb, mert én fizikailag is rosszul viselem a hülyéket.
2013. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Olyat lehet, hogy könnyebb, de az nekem még édeskevés, ha megüti egy delfin szintjét.
2013. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20 körüli csajból bőven jó az hidd el :D
2013. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nos, sikerült 'értelmes' lányt találnod az elmúlt 3-3,5 évben? :)

Az egyetemeket, munkahelyeket (irodák, hivatalok) mindenki kihagyta - szerintem ott érdemes lenne próbálkoznod. Ha nem is mindenki értelmes, de jó esetben tanult, tud viselkedni - persze mindenütt vannak kivételek.

Én anno nem szerettem, mikor leszólítgattak közterületeken (parkban, tereken, stb.) csoportokban tobzódó srácok (akik egyedül már kevésbé voltak nagylegények), h. aztán közösen kiértékeljék a válaszom, megvitassák a külsőm, lefikázzanak (szerencsére viszonylag jól néztem ki).

A másik 'kedvencem' a különböző építkezéseken, épület-rehabilitációs munkákban részt vevő, állványzatról leordibáló melós srácok füttykoncertje, egyértelmű ajánlatai voltak - ezzel szórtak meg 15-től 30-ig. (Babakocsival már nem kaptam...) Nem tudom mit gondoltak, h. felmegyek hozzájuk az állványra v. megvárom a műszak végét?

2016. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!