Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért bizonytalanodnak el a...

Miért bizonytalanodnak el a férfiak/fiúk egy csinos és vonzó nő láttán? Miért hiszik azt hogy úgyse kellenének neki?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 17:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%

ki az aki elbizonytalanodik?

ugyanolyan büdös reggelente a szája, és olyat fingik mint én, szagra talán büdösebb is lehet, a sok rostos ételtől..csak sali, sali sali...h ne hízzak meg!

2013. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ááá nem mind bizonytalanodik el, a nagy játékosok pont ezt élvezik, hogy még az ilyen nőket is kitudják használni, szóval inkább örülj neki, ha valaki zavarban jön tőled, mert akkor legalább nagyobb rá az esély, hogy nem egy szemét
2013. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Csatlakozok a ketteshez.

Különben, ma már egy nő is nyugodtan megengedheti magának, hogy odamenjen egy férfihoz és beszélgetést kezdeményezzen. L

2013. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mert egy csinos nőnek általában annyi az érzelmi intelligenciája, mint egy kövérebb barna varangynak. A kevésbé csinosak néha azért a leveli béka szintet azért elérik.
2013. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ronda fiúként én már csak tudo, hogy semmi értelme szép lányoknál próbálkozni, amikor ők náluk próbálkozik csak egy nap vagy 20 fiú, abból 5 ultrahelyes. A lányok meg úgyis a külső alapján válszatják ki először, hogy kikkell akarnak ismerkedni. Én nem égetem magam, azzal, hogy ronda fiúként egy felettem álló kasztnál kezdeményezek.
2013. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

nem vagyok ronda,de szép se,és tudom h hiába próbálkoznék,simán lekoptatna,elvégre 1 szép nőnek/lánynak csomóan udvarolnak és nem fog időt szánni arra h megismerjen.

de ha te szép nő vagy,és eleged van abból h nem nagyon mernek leszólítani,kezdeményezz te.

2013. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A szép lányok 99% tuti nem foglalkozik átlag alatti de talán meg átlagos fiúval sem....Remélem létezik 1%azért!
2013. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból.
2013. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Hát ez összetett kérdés... Talán vannak, akik a 'versenytől' riadnak vissza, amit más férfiakkal szemben kellene kiállni a nő kedvéért. Na és állandóan alarmírozva lenni a nő kegyeiért.? Nem jobb egy 'biztonságos' kapcsolat??
2013. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó:Miért ne lenne biztonságos kapcsolat attól hogy a barátnőd szép?

2013. júl. 21. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!