Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretne valaki ismerkedni? 17/L

Szeretne valaki ismerkedni? 17/L

Figyelt kérdés
Lehet az fiú is, lány is. FIGYELEM! Felszínes fiúknak nem ajánlott! Ők már most zárják be ezt a kérdést és álljanak tovább! Továbbá kíméljetek meg a "küld képet" és hasonló kommentektől/üzenetektől! Megértésüket köszönjük! :)

2013. júl. 18. 10:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ha számodra az a felszínes, aki mivel itt írtál a szexről beszélgetne, akkor lényegében 95%ban neked nem tetsző emberektől fogsz levelet kapni...
2013. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szívesen ismerkednék, de msot nem nagyon érek rá beszélgetni. 17 F
2013. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát én beszélgetek szívesen, de ez a kép kizárva nekem elég gáz.. Az utcán se beszélek olyan emberrel akinek szatyor van a fején, szerintem ez a minimális tisztelet megadása, na de mind1.
2013. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam hogy a későbbiekben is kizárom a kép küldést. Az, hogy valaki azzal kezd hogy "Szia! :D Küldj képet! :)" elég gyakori és ennek az esendőségét akartam kizárni. Számomra ez a totál felszínes. Érthető hogy tudni szeretnéd hogy kivel beszélgetsz, de vannak páran akik nem ezzel szeretnének kezdeni. ...:)
2013. júl. 18. 10:58
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát te tudod, nem vagyok én semmi jónak az elrontója csak annyit mondtam, hogy ebből a visszahúzódó stílusból én már kinőttem:D

Egyébként is ki tudja hány ismeretlen jár az üzenőfalamon egy nap, most akkor miért ne küldenék olyannak akit szintúgy érdekel hogy nézek ki..

2013. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én ismerkednék, de felszínes lányokkal én se és itt szinte csak azok vannak, mellesleg társalgásra képtelen a nagyrészük, ezért próbálkoznak itt és azzal növelik önbizalmukat, hogy rá ír pár élettelen és ez már nekik élet. Tudom nagy részüknek nem tetszik ez a válasz, ezért jöhet is a lepontozás. Üdvözletem az életből.
2013. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Ez így nagyon "random", de engem is érdekelne hogy miért itt és most ismerkednél.

Én sem a képpel kezdeném, itt még az sem biztos hogy valós személy vagy.

18/F

2013. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nekem sem az a célom hogy társalgásra képtelen embereket gyűjtsek össze. Épp ellenkezőleg, és nekem az a tapasztalatom hogy azért több itt az életképes, értékes ember, mint az életképtelen megszomorodott. Ez egy beszélgetés során is hamar kiderül...

Azt pedig sajnálni tudom ha nem érthető egyesek számára, hogy miért is nem akarom kitenni az arcomat rögtön mindenféle idegennek.



"még az sem biztos hogy valós személy vagy. "

Szerintem a fiúknak kevesebb félnivalójuk van ez esetben. Nem sok esély van arra hogy fiatal srácok társaságára kíváncsi, fura emberek (pedofilok) tévedjenek fel ide...


Nem igazán értem, hogy nem lehetnék valós személy...:)

Megértem a te fenntartásaidat is ez esetben, de nem kell rémképeket látni, és többet képzelni a dolog mögé mint ami valójában. Csupán nem szeretnék ezzel indítani, másrészt szerintem egy lány még inkább kiteheti magát "olyanoknak" egy ilyen oldalon. :)

2013. júl. 18. 11:36
 9/19 anonim ***** válasza:
Írj, ha gondolod :) 19/F
2013. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Igazán nincs semmi félnivalóm, a rendelkezésre álló szövegek alapján nagyon is valósnak tűnsz, méghozzá igen érettnek...

Írj ha szeretnél, de csak azt ígérhetem hogy tényleg 18/F vagyok.

2013. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!