Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Most voltam Görögországban nyaralni és az utolsó este egy étteremben ültem a szüleimmel és jött egy csaj szintén a szüleivel. Mikor megláttam a csajt egyszerűen csak,aaaaaaaa *-* . Olyan szép volt természetes meg minden. Mikor befejeztük a vacsorát és mentem ki,csak néztem néztem a szemét és ő is nézett, és mikor már majdnem kiléptem az ajtón elmosolyodott és integetett (mintha mikor vkitől elköszönünk), én meg így megtorpantam,elkezdtem mosolyogni és integettem én is neki. Szüleim meg utánam szóltak h menjek még utoljára ránéztem és kimentem. Úg voltam vele h majd talán a strandon találkozok vele vagyis inkább reménykedtem,de utána meg rájöttem h én hnap reggel meg már repülök haza. Ez volt 5 napja és most lehet hülyének néztek,de egyszerűen nem tudom kivernina fejemből eztba csajt. Tudom h nem is kommunikáltam vele meg nem volt semmi,de egyszerűen folyton rá gondolok meg erre a pár másodperce mikor rámmosolygott meg mindig.. Ez miért van most velem?? Miért nem tudom elfelejteni mikor csak ennyi történt? 16 / f
2013. júl. 18. 12:44
 1/3 anonim válasza:
5 nap? az semmi. én már 2 éve vagyok így egy csajjal :D
2013. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fellángolás, elmúlik, főleg ennyi idősen.
2013. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszi :/
2013. júl. 19. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!