Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem merek (vagy inkább...

Miért nem merek (vagy inkább nem is akarok) próbálkozni szép lányoknál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég fura, de valamiért, ha meglátok egy szép lányt inkább nem is próbálkozok nála, inkább szólítanék le, ha már muszáj, egy olyan lányt, aki csak átlagosan néz ki nem a meglátom és nagyon kívánom típus. Nem értem, lényegében eddig is csak olyan lányokkal voltak szexuális vagy csak csókolózásos élményeim, akik egyáltalán nem tartoznak a fiúk által körbevett szép típusba, nem sérteni akarom őket, mert egyik-másik nagyon rendes lány volt, de őszintén szólva nekem sem a külsejük jött be csak a jellemük miatt éreztem úgy, hogy megérdemlik, ha adok nekik esélyt. Főleg, hogy például facebook-on is azt látom, hogy a szép lányok elég bunkók és felszínesek. Valahogy nálam már a szép lány fogalmával a jellemre rossz jut eszembe, talán ezért is tartok a szép lányoktól? De miért van az, hogy még a rendes szép lányoktól is félek, tartok? Amúgy arra is gondoltam, hogy lehet csak azért van ez, mert én nem tartoom a helyes, adoniszok közé. Tetszettem már lányoknak, volt, hogy szépeknek is, de rám nem azt mondják hogy, hű, de macsó vagyok meg férfias, hanem, hogy cuki, aranyos, helyes. Szóval lehet azért tartok a szép lányoktól, mert nem vagyok adonisz jó pasi típus és úgy érzem nem illenek hozzám a szép lányok?

2013. júl. 19. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad.
2013. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha odamész és elküld, akkor nincs semmi, továbblépsz. Ha oda sem mész, akkor is ugyanott vagy. Veszteni nem tudsz semmit.
2013. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nézz magadba és rájössz.
2013. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha helyesnek tartanak, akkor nincs mitől tartanod. Sokaknak (ahogyan nekem is) nem feltétlenül azok a nagyon férfias srácok jönnek be külsőre... és én is viszonylag szép vagyok. Szóval szerintem ez csak önbizalomhiány, kreált probléma. Legyél bátor és nyugodtan kezdeményezz mert te cuki, aranyos és helyes vagy:)
2013. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!