Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, tényleg szeretitek, ha...

Fiúk, tényleg szeretitek, ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

És hogyan? Magabiztosan, szexisen, vagy nem baj, ha látszik rajta, hogy meg van illetődve, fél egy kicsit?

Kort is, légyszi!


2013. júl. 21. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:

korom: 26


a fiúk ugyanúgy fogadják a kezdeményezést ahogy a lányok

a fő kérdés: milyen csaj kezdeményez?

2013. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az jó néha ha a lány kezdeményez...:D Többségében csak a fiúk kezdeményeznek.. Nekem személy szerint mind1 hogy milyen hogy magabiztos vagy fél... Mind1 :DD

17/F

2013. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát hozzám már odajött két ázsiai csaj, amikor a Mammutban kajáltam. Érdekes volt. Mármint nem azért, mert ázsiaiak voltak vagy ilyesmi. Beszéltek angolul, de nagyon kivehetetlenül törték. Egy könyvet vettek elő, amiben fotók voltam szobrokról, meztelen férfiak szobrairól. Kérdezték, hogy melyik a jobb, és hogy magam szerint melyikre hasonlítok. Hülye kérdésnek tűnt számomra is, de önző módon arra böktem rá, amelyiknek nagyobb volt a pénisze. :D Ez volt a legutóbbi, amikor lány kezdeményezett nálam, bár nem lett belőle semmi, jólesett, még ha ilyen fura dologgal is álltak elém.
2013. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
voltak*
2013. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen én azt szeretem 18/f tökmindegy milyen lelkiállapotba csinálja :-P én jobban meg lennék illetődve
2013. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szeressük.
2013. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia én örülök neki , nem érdekes milyen , meg is lehet illetődve , nem számít , akkor valószínűleg aranyosnak fogom találni , ami beugrónak nálam igencsak jó :D


20F

2013. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen,tényleg szeretjük.

Basszus, ha már kisírtátok magatoknak az egyenjogúságot, akkor tessék élni is vele, és randira hívni a pasast.

2013. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennyi ahogy az 1-es mondja!


És nem ciki nem járatod le magad nem néznek le emiatt ahogy sok női társad mondja...

2013. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!