Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, hogy a facebookon nem lehet értelmes, rendes, magányos ismerkedésre, találkára vágyó lányokat kifogni?

Figyelt kérdés
Aki csajozni akar az facebookon ne tegye, mert csak csalódni fog.
2013. júl. 21. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
facebook nem társkereső!!!!!!!
2013. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudjuk.
2013. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a csöcsös-$egges kacsaszájú profilképes csajoknak kell írni.

Az értelmes, rendes, magányos csajok mint én, nem raknak ki képet se semmit, egy név alapján meg nem írnak az emberre.

2013. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vissza nem írnék a hozzád hasonlóknak...
2013. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én sem írnék vissza...a face nem erre való...ha annyira neten akarsz ismerkedni, akkor regelj társkeresőre...

Volt már, hogy rám írtak idegenek, bejelöltek...szépen el is köszöntem tőlük...

2013. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
majdnem minden ilyen kérdésben benne van a 'magányos' kifejezés. Miért? Tudom a választ,de a kérd.től szeretném hallani.
2013. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fent vagyok egy rakás társkeresőn, de semmit sem ér, jó, ha van két csaj, akivel lehet ismerkedni, az sem az esetem végül. A facebook meg aranybánya, tele csajokkal, akik akik a környékemen élnek.
2013. júl. 21. 16:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Sose értettem azokat akik a facebookon csajoznak. :D Mégis mit várnak, az nem társkereső... 19/L
2013. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!