Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy az ismerkedé...

Miért van az hogy az ismerkedéskor az (internetes) beszélgetés első pár órájában feljön témának a szex? Ti tudtok erről gátlástalanul beszélgetni az aktuális kiszemelttel?

Figyelt kérdés
tudom, hogy fontos, de miért olyan fontos? Nektek mi erről a véleményetek? 23/L
2013. júl. 21. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Fontos. Eleve nekem sokat elmond, hogy a pasi HOGYAN ír a szexről, mi jelenti számára a preferenciákat - mennyire azonos a szexkultúránk. Ha nem érzem, hogy azonos hullámhosszon lennénk, akkor rövidre is zárom a dolgot.

N

2013. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az interneten keresztül szinte bármiről lehet gátlástalanul beszélni, főleg két idegennek.
2013. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért jön fel ez a téma mert kiváncsi a beszélgető partner hogy lehet-e erről beszélni vagy sem... Mert sok a kanos emberke és így élik szexuális életüket...

17/F

2013. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mindig szoktam, eleve kíváncsi vagyok a kétértelműt érti e, ha nem akkor elég nehézkes a szöveg,

amúgy meg miért ne, hiszen az élet része és fontos, főleg mivel napi szinten lenne jó, szóval ez elég logikus, hogy kikerülhetetlen N

2013. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én is beszélek ritkán idegenekkel de még sose volt h feljött volna témának már az első órában a szexualítás :) valahogy más témákkal is fel lehet kelteni az érdeklődést,izgalmassá lehet tenni egy beszélgetést :) viszont ha úgy van és a nő nagyon erőlteti,feldobogatja a témát miért ne ..... Engem nem érint kellemetlenül a téma bár azért csak módjával megyek bele nem.minden apró részletes mocskos infóig :D csak a bagyon alapokba
2013. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy minél többet beszélsz neten, annál gátlástalanabbul fogsz beszélni a szexről. Ez a téma mindenkit érdekel. Meg ha azt tervezed, hogy idővel összejönnél valakivel, persze hogy érdekel, hogy mit gondol róla.
2013. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!