Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félek tőle megkérdezni mit...

Félek tőle megkérdezni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akinek tetszem. Jó pár hónapja (8 pontosan) ismerjük egymást. Megakarom kérdezni tőle mit akar tőlem de félek.... hiába mondtam neki hogy én nem fogok vele foglalkozni,és hiába viselkedem beszélek vele csúnyán,el is küldtem már a fr@ncba,megmondtam,hogy menjen innen mert itt senkinek se fog hiányozni főleg meg nekem nem de semmi...

Nekem is tetszik sőt...beleszerettem de félek,hogy ő nem szeret engem és csak szexre kellenék neki ugyanis nem független. Ezért is küldtem el mindig és vagyok vele olyan,amilyen de jó volna tudni mik a szándékai mert így csak szenvedek.



2013. júl. 22. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ahhoz van merszed, hogy naponta kétszer elküldd a pcsába, akkor ahhoz is legyen, hogy végre egyszer komolyan beszélsz vele a kettőtök dolgáról.
2013. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a fiú jobbat érdemel nálad. Remélem, ezt még visszakapod.
2013. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értelem....

Én hiába olvasom vissza a kérdésemet többször is még se azt látom,hogy azt kérdeztem volna "megérdemel -e vagy se ?" Legközelebb a kérdésre válaszoljatok és ne itt éljétek ki a kötözködhétneteket!

További szép napot!

2013. júl. 22. 13:11
 4/5 anonim válasza:
Szedd össze magad, állj oda elé (személyesen, ne interneten, mert ma már sokaknak azt jelenti bármiknek a megbeszélése, hogy facebook...)és kérdezd meg tőle. Mondd meg neki, hogy azért küldöd el, mert szeretnéd, ha nem szórakozna veled,és hogy te is "kedveled", de nem játszol ilyesmit. Ha igazán szeret, akkor képes ott hagyni érted a kapcsolatát. Bár elgondolkodtató, hogy mennyire lehet hűséges, ha egy kapcsolat közben más felé kacsintgat, és hogy ha ezzel a lánnyal megcsinálja, veled miért ne csinálná. Bár ez persze már a ti dolgotok, ismered ehhez eléggé, hogy tudd a választ. Remélem tudtam segíteni! :)
2013. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már nem kérek rá válaszokat!
2013. júl. 22. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!