Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szóljak hozzá?

Hogyan szóljak hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, aki az őrületbe kerget, olyan jól néz ki. Egy vonaton szoktunk utazni, direkt nem mondom, hogy mindig, mert havonta ha ötször látom az sok.Már amint először megláttam, nagyon megtetszett. Ráadásul mindig könyvet szokott olvasni, ami ma már nagyon ritka dolog egy lánytól, fiútól meg főleg. Még korban sem túl fiatal, vagy túl idősebb, ránézésre két év ha esetleg van köztünk.

A félreértések elkerülése végett, én nem egy szűzkisfiú vagyok, aki azt kérdezi, hogy hogyan kell csókolózni!!!

Volt már több barátnőm is, de mindnél egy ismerősöm bemutatott nekik, és így egy ásónyommal beljebb voltam a flörtben (honnan ismered őt stb stb). De így ismeretlenben még soha nem mentem oda. Nem akarok tolakodó lenni, vagy megijeszteni. Már összeszedtem a bátorságom, hogy leülök mellé a vonaton, és megszólítom, csak azt nem tudom mit mondjak, hiszen az emberek nem szólnak ahhoz aki melléjük ül a vonaton.

Kérlek adjatok valami tanácsot, mert komolyan megőrít az a lány.

Köszönöm :)



2013. júl. 22. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Odamész és megkérded hogy milyen könyvet olvas :D
2013. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Menj oda hozzá,és kérdezd meg tőle például ha napos az idő...hogy ugye milyen szép az idő?milyen könyvet olvasol?hazudd azt hogy te is szeretsz olvasni,járj utána pár könyvnek,hogy "egy" legyen az érdeklődésetek:) Sok szerencsét:)
2013. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Na igen, ha könyvet olvas, akkor kérdezd arról, beszélgessetek, mondd el, hogy te mit szoktál olvasni. Aztán kérdezd, kérdezd és kérdezd, mert bár furcsa, de a nők ezt az érdeklődés jelének veszik...na jó, nem furcsa, hanem logikus. Ha pedig kérdez, ne add elő a nagyon menő, mindent tudó embert, mert az visszataszító.
2013. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak megjegyzés, hogy ha a vonat alkata engedi, akkor ne mellé ülj, hanem vele szemben, még jobb szemben átlósan, ha 4 helyes részen van. Így nem törsz be annyira az intim zónájába, és szemkontaktust is lehet tartani.
2013. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Eddig nagyon jó. köszönöm :)

Én is szeretek olvasni, szóval nem kell "megjátszanom magam" , meg "hazudnom" ezen a téren. Viszont nem minden fajtát szeretek, lehet, hogy ő fantasy könyvet olvas, azt pedig egyenesen utálom. De a könyv valóban jó ötlet, és nekem meg eszembe se jutott. Ehh. Ezért van ez az oldal :)

De ha a könyvön kívül valami más ötlet van azt még szívesen fogadom :D

2013. júl. 22. 20:09
 6/14 A kérdező kommentje:
Így önkényesen az jutott eszembe, hogy mi lenne, ha néhány alkalommal leülnék vele szembe, de nem szólnék még hozzá. 4, vagy 5 alkalommal később már megszólítom, akkor elvileg már nem vagyok annyira ismeretlen. Erről vélemény? :)
2013. júl. 22. 20:12
 7/14 anonim válasza:
Így jo lesz,de sztem elég 1 alkalom hogy eléje ülsz,mert már akkor látásbol ismer:)
2013. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor az első 3-4 alkalommal elkönyvel kukacnak, vagy hogy biztos nem érdekled. Utána meg jól megleped, és zavarba jön.


Nem gáz, ha oda mersz menni elsőre, és leszólítod. A lányok szeretik, ha valaki tökös, és meg meri tenni.


Még egy javaslat: Ne az utazás kezdetén tedd, inkább kb. fél órával a vége előtt. Így ha pozitívan fogad, van is idő egy kicsit beszélgetni, ha meg nem, akkor viszonylag hamar le tudsz lépni.

2013. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Valóban nem a nyighajok jönnek be a lányoknak, de ha pl olvasás közben megzavarod az illetőt akkor nem sokra mész a tökösségeddel :D
2013. júl. 22. 20:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egy kategória. Az olvasást bármikor lehet folytatni, ismerkedni meg akkor tud, ha odamennek hozzá. Beteszi szépen az ujjait a lapok közé, és majd folytatja. Eleve nem tervezte az egész könyvet elolvasni a vonaton, hacsak nem Kirgizisztánba mentek. Csak tedd fel magadnak a kérdést: Ha hozzád odamenne valaki olvasás közben (pl. útbaigazítást kérni), akkor haragudnál, mert félbe szakított? Ugye, hogy nem?
2013. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!