Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20 éves srác hol tud a legjobb...

20 éves srác hol tud a legjobban ismerkedni? (lányokkal)

Figyelt kérdés
Elég félénk vagyok ilyen téren, bulizni néha járok, inkább haverjaimmal szoktunk csak kimenni ilyen privát ivásra. Elég nagy szeretet hiányom is van. ÉS nem vagyok ronda, nem amiatt vagyok egyedül.

2013. júl. 24. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ott ahol a 19 meg a 21 évesek is.
2013. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát mitől félsz?:o
2013. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyeken, strandon csak az a lényeg, hogy legyél bátor és menj oda a kiszemeltedhez. Legyen már végre egy olyan is aki oda mer menni a lányhoz, nagyra értékeljük ám :D 19/L
2013. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől félek, nincs bátorságom valoszinű az önbizalomhiány miatt van
2013. júl. 24. 17:17
 5/6 A kérdező kommentje:
volt párszor, hogy összeszedtem magam, és kezdeményeztem, és egyik se volt túl sikeres, arról nem is beszélve, hogy szinte remegtem is közbe:/
2013. júl. 24. 18:29
 6/6 anonim válasza:
Igen én is nagyon macerás típus vagyok,lány suliba járok és már totál elszigetelődtem a fiùktòl.Az utcán is olyan nehezem kezelek bárkit aki rám néz,úgy néz vagy bármi.Igen a strand valòban kapós hely a ,,csajozásra",ha ragaszkodsz a kultúr lényekhez menj múzeumba vagy képkiállításokra.Menj koncertekre.Tuti belebotlasz vlm szép csajba. :) 16/L
2013. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!