Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért köszön névszerint?

Miért köszön névszerint?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgoztunk a nyáron, és elejétől kezdve megjegyezte a nevemet. A főnök biztos mesélt rólam neki, mármint a nevemet tőle tudja, mármint első találkozáskor, amikor mellé küldtek dolgozni, bemutattak neki, hogy én leszek a munkatársa aznapra, de a nevemet nem mondták, és ő meg tudta a nevemet, mert úgy köszönt. Azóta, ha összefutottunk, úgy köszönt, nére szólóan. :D Egyszer arra volt dolgom, amerre ő dolgozott, de láttam, hogy még foglalt a gép, amire nekem szükségem volt, így vártam. Ő ezt észrevette és rámköszönt aztán odaengedtek a géphez, de ekkor is névszerint köszönt. :D

A kérédsem, hogy miért? Vagy hülyének néz, mert kicsit ügyetlnekedtem első nap, és ezért jegyzett meg ennyire magának, vagy nem tudom.. :D


2013. júl. 24. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akik ha egy nap 10-szer látnak akkor 10-szer fognak köszönni, a másik pedig hogy olyanok is vannak akik ha ismerőssel találkoznak akkor kimondják a keresztnevet is, pl Szevasz Józsi, van aki meg csak annyit mond hogy szevasz de az is pont ugyan annyit ér szerintem.
2013. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak így furcsa, hogy be sem mutatkoztunk szemtől szembe. Meg napi 20x hallani a nevemet. :D Mások meg csak sziáznak. És másnak nem mondja a nevét, ha köszön neki, legalábbis a munkahelyen.
2013. júl. 24. 16:12
 3/15 anonim válasza:

Tetszel neki :)

Vagy ő van zavarban, vagy téged akar zavarba hozni ezzel, vagy mindkettő

2013. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, haverom pl. mindenkinek név szerint köszön, de persze lehet az is hogy tetszel neki.
2013. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem tudom miért, de te belezúgtál, az biztos.
2013. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyszer véletlenül miatta rontottam el, amit csináltam, mert rosszul magyarázta el, hogy hogyan kell. És jött a főnök, megkérdeztem, hogy így jó lesz? Mondta, hogy nem és sajnos kezdhettem újra. :D Bocsánatot kért, és felajánlotta, hogy akkor mgcsinálja ő. Udvariasan visszautasítottam, mert engem kértek meg a feladat elvégzésére. Megcsináltam, végre jó lett, megdícsértek, hogy ügyes vagyok. Erre ő megszólalt, hogy igen, tényleg az. :D
2013. júl. 24. 16:29
 7/15 A kérdező kommentje:

5-ös:

Igen belezúgtam. :$ --> Nem is ismerem és kinőttem abból a korszakomból, hogy attól, mert valaki kedvesebb velem az átlagnál, arra asszociáljak, hogy már dúl a láv.

Másik meg, hogy ha így is lenne, az neked miért fájna? :)

2013. júl. 24. 16:30
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle...


Mi a szarért itt kérdezed meg?

2013. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azét, hogy a hozzád hasonló intelligens emberek válaszolhassanak. :)
2013. júl. 24. 16:38
 10/15 anonim ***** válasza:

16:30 dehogy fáj nekem, miért fájna?

De akár gyerekes, akár nem, te egy kicsit tényleg belézúgtál, valld be! :P

2013. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!