Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Itt beszélgetésnél miért kéri...

Itt beszélgetésnél miért kéri minden ember kb a második mondatnál azt hogy menjünk facebookra vagy hogy küldjek képet? Miért nem lehet megérteni hogy én csak egy sima beszélgetőpartnert keresek ITT?

Figyelt kérdés
L
2013. júl. 24. 23:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálam minden csaj ezt csinálja és ezt téll. idegesítő, mivel ismeretlen embereket nem nagyon szeretek az ,,ismerőseim" közt látni.
2013. júl. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11# dettó..
2013. júl. 25. 00:33
 13/14 anonim ***** válasza:
mert ott gyorsabb a beszélgetés.
2013. júl. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! 8-as vagyok

Nekem csak annyi agyi kapacitasom van, hogy tudjam, hogy ebben a temakorban, csupa ertelmetlen valaszt fogsz kapni, mert ide tobbsegeben csak eretlen, szexmanias tinik irogatnak..Amikor azt irod beszelgetopartnert keresel, persze hogy felreertik.. ergo ha itt akarsz ismerkedni, beszelgetni, erdemleges partnert NEM fogsz talalni. Ellenben ha az "emberek" , "baratsag" vagy esetleg a "kultura" temakorben keresgelnel lehet tobb sikert aratnal.

2013. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!