Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Lenne kedvetek ismerke...

Csajok! Lenne kedvetek ismerkedni? 19/F (Akit érdekel lent olvashat rólam! )

Figyelt kérdés

Egy 19 éves srác vagyok és egy Debrecen melletti városban Hajdúböszörményben élek. Magamról így külsőleg annyit tudok elmondani hogy kb.180cm magas,sötétbarna hajú,zöldes szemű srác vagyok. Nagyon szeretem a természetet és az állatokat imádok túrázni és már nagyon sok helyen megfordultam, sőt voltak olyan helyek is ahova nagyon kevés valaki juthatott el mert elég kalandos az odavezető út amit én nagyon szeretek! :) :P Van viszont egy valami amit mindennél jobban szeretek és ez a valami pedig nem más mint a zene,mondhatni úgy is hogy a zene az életem,imádok énekelni leginkább pop,poprock stílusban és van egy zenekarom is amit nemrégen alapítottam csak az érettségi miatt még nem nagyon volt időnk együtt játszani így még nem nagyon kovácsolódott össze a banda de most a nyári szünetben próbálunk minden szabadidőt a közös munkára fordítani! :)Akik ismernek azok elmondásaik alapján, egy nagyon rendes, szókimondó,egyenes,és figyelmes srácnak mondanak,viszont mivel mindenkinek vannak negatív tulajdonságai így nekem is

vannak szerintem az egyik ilyen az az hogy nagyon sokat tudok beszélni bármiről,és hihetetlenül szókimondó vagyok, valamint néha nagyon makacs! :) De nyilván van még számtalan jó és rossz tulajdonságom ahogyan mindenki másnak csak most hirtelen ennyi jutott eszembe! :) Remélem ezzel a rövidnek kicsit sem mondható bemutatkozással felkeltettem az érdeklődéseteket annyira hogy ezek után szívesen megismerkednétek velem jobban! :) Bármi érdekel még velem kapcsolatban amit nem írtam le azt nyugodtan kérdezd meg,minden kérdésre válaszolok! :)



2013. júl. 25. 13:07
 1/9 anonim válasza:

Ez meg mindig nem társkereső oldal...

Kimész az ajtón, szétnézni városban es akit jónak ítélsz meg odamész hozzá, hogy szia meghívhatlak valamire?

Biztos több és jobb eredményt fogsz elérni mint itt

2013. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A zenekar +pont, de azért egy képet is rakhattál volna fel magadról
2013. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kép?:D
2013. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

írhatsz ha gondolod, beszélgethetünk csak messze laksz..

L

2013. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia. ^^ Nagyon felkeltette az érdeklődésemet a bemutatkozásod. ^^ Küldenél nekem magadról privátban képet? Nyugi, nem azért, mert külső alapján ítélek vagy bármi, csak kíváncsiságból, és hogy el tudjalak képzelni. ^^
2013. júl. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Küldenél privátban képet? (:

Akár még személyesen is tudnánk találkozni, mert anyum oda jár a pasijához ~

17/L

2013. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Beszélgethetünk priviben..csak messze laksz.

Küldesz magadról képet?

2013. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez nem társkereső igaza van az elsőnek
2013. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csajozás szempontjából lényegtelen információkat osztottál meg magadról.

Úgyis az a lényeg, hogy helyes vagy e.

Rögtön képet kérnek, mint láthatod.

2013. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!