Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék ezen túllépni?...

Hogy tudnék ezen túllépni? Már nem bírom.

Figyelt kérdés
Előre szólok, ne nézzetek elvetemültnek! Fiatal vagyok még, és egy amerikai filmben (párduclányok) van egy lány, akiben tényleg minden megvan, amit kerestem - szép, jól táncol, stb. Viszont ez 10 éve volt, azóta máshogy néz ki, már nem is tetszik, de akárhányszor megnézem a filmet bekönnyezek rajta, mert őt szeretném... de tudom hogy nem lehet. Ti mit tennétek? A beszólások nem érdekelnek...
2013. júl. 25. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig erre csak beszólni lehet. No offense.
2013. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pici kiegészítés akkor: Nekem már régóta egy olyan lány kell, amilyen ő. Akármennyire is beteges...
2013. júl. 25. 16:31
 3/7 anonim válasza:
Verd ki rá. Egyből alábbhagy az érdeklődésed! ;)
2013. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik lány az?? Csak érdekel mert ismerem a filmet:)
2013. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
dorinda :)
2013. júl. 25. 17:23
 6/7 anonim válasza:
Filmes szereplőket ne vegyél alapul társkeresésben, mert azok mindig magasan idealizált szituációk. Megpróbálhatsz keresni olyan lányt, aki valamennyire hasonlít rá, de készülj fel rá, hogy nehéz lesz és sokáig fog tartani.
2013. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végre, egy normális válasz.. köszönöm! :)
2013. júl. 25. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!