Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értem, miért nem volt még...

Nem értem, miért nem volt még barátom? .

Figyelt kérdés
Eddig egy ember se mondta rám, hogy csúnya lennék, noha én még sohasem láttam magam szépnek. Értelmesnek gondolom magam, és vicces is tudok lenni. Nem értem, miért van az, hogy az összes olyan korombeli lány kapós, aki full smink, buta és minden héten más pasival elégíti ki vágyait.. Az értelmeseket miért nem veszik észre? Nem vagyok öntelt, de tudom, hogy meg van a magamhoz való eszem, de ezt még nem vette észre senki.. Ha kell képet küldhetek üzenetben, csak írjátok le, hogy hol laktok! :)

2013. júl. 25. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Na muti.
2013. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

És most minek kell képet küldened és miért írják le hol laknak?

Itt akarsz barátot keresni? Hát, akkor ne mondd azt, hogy normális vagy, mert ebből levágom, hogy olyan vagy mint a többi..

2013. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Küldheted a képet ha gondolod. :)
2013. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Egyébként full nem attól függ, hogy hogy nézel ki. Illetve valamennyire attól is, de ahogy látom, sokkal inkább számít a kisugárzás, az önbizalom. Mosolyogj, légy kedves, és ne stresszelj rá, hogy mikor jössz össze valakivel.

17/L (aki szintén így áll ilyen téren, mint te.:) )

2013. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szívesen megnézem a fotódat, ha elküldöd priviben :) Heves megyében élek... A kérdésedre a válasz: te az eszedet használod, ők meg a puncijukat :)
2013. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vácon lakok ! Küldheted a képet ! :D
2013. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ide is jöhet kép, Pécs ;)
2013. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"noha én még sohasem láttam magam szépnek" Lehet az a baj hogy nem fogadod el magad és ez hat a kisugárzásodra is. Azt szokták mondani amíg nem tudod önmagad szeretni hogy várhatnád el hogy mások szeressenek. Egyébként szerintem arra ne vágyj ami a korodbeli csajszikkal történik mert azt nem minden esetben lehet kapcsolatnak nevezni. Mivel a társadalom nagy része hasonló életmódod folytat mint ahogy azt le írtad így ezáltal nehezebb megtalálni azt aki hozzád illő és felismeri a benned rejlő adottságokat. Ne görcsölj rá hogy hú nekem pasi kell ha értelmesnek és humorosnak tartod magad biztos hogy valaki fölfigyel majd rád.
2013. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ide is küldhetsz képet, kaposvári vagyok
2013. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3-as vagyok! Lemaradt:Budapesthez közel lakom.
2013. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!