Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mirol beszeljek egy lannyal a...

Vixb kérdése:

Mirol beszeljek egy lannyal a randin?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
A cseh sírásók bérezéséről.
2013. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A kvantummechanika alapjairól.
2013. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezgess róla, ne légy feszült. Kérdezz a múltjáról, gyerekkoráról, a szüleiről, álmairól, hobbijáról.

De te is mondj valamit.. Pl. meséld el neki mitcsináltak a haverjaid.

Hívd meg egy fagyira, üljetek be valahova enni, vidd fel magadhoz.

Mutasd be neki a kutyád, macskád. Mond el neki, hogy hívják, simogasd meg, hogy lássa, hogy szereted az állatokat. (Remélem a csaj nem allergiás a szőrre)

Tali végén megöleled, és mondod, hogy örülsz neki, hogy eljött. És ne légy lázba..

2013. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az mondjuk már elég érdekes hogy még azt is az ember szájába kell rágni mit beszéljen egy másik emberrel. Lehetőleg az ocsmány undorító vagy bunkó szövegeket mellőzd azon kívül meg ami eszedbe jut úgy is látod ha érdekli a téma.
2013. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De abban igaza van hogy hiába mondják sokan azt hogy "beszéltetni" kell a lányt, ez önmagában még édeskevés. Nekem is volt olyan hogy mindig kérdezgettem (nem hülyeségeket) de egy idő után már én éreztem hogy ez így kevés lesz.. na arra a helyzetre mondjatok valamit. :)
2013. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!