Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan vagyok kétségbeesve,...

Jogosan vagyok kétségbeesve, ha 24 éves létemre még sosem volt barátnőm, hiába próbálkozom folyton elutasítanak a lányok és skan rondának is neveztek már?

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

mert olyan lányoknál próbálkozol, akik egyszerűen nem a te szinteden vannak.

add lejjebb az igényeid, az átlag, vgay átlag alatti, önbizalomhiányos csajokra. ne a lszebbekre hajts, mert pénz, vagy valami marhanagy szerencse nélkl ugysem lesz esélyed...

2013. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

NE legyél kétségbe esve... az nem old meg semmit se. Tudom könnyen beszélek, de légy laza, beszélgess a csajokkal, és lehetőleg az értelmesebb réteget keresd, mert a buta pláza p*csáknál valószínűleg nem sok sikered lesz. Na meg... az emberek olyat is leszoktak rondázni, aki távol áll a rondától, csak bántásból mondják..

21N

2013. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja igen, hablablabla, érték vagy, hablablabla stb


[link]

2013. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ezzel van a baj, engem nem tudnak elfogadni a lányok a külsőm miatt. Én már mindenféle lánynál próbálkoztam, mindenféle módon a sok-sok év alatt. Semmi...
2013. júl. 28. 17:41
 5/5 anonim válasza:

Ilyen nincs, már ne haragudj... nekem van egy nagyon csúnya ismerősöm, még büdös is.. viszont nagyon okos. Nem egy barátnője volt... Szóval nem hiszem el, hogy az állítólagos rondaságod miatt nem jön veled össze senki sem.

/2. voltam/

2013. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!