Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan Vas megyei lány...

Van itt olyan Vas megyei lány ki ismerkedne egy 37 éves sráccal?

Figyelt kérdés
37 éves srác ismerkedne lányokkal,Vas megyében,Szombathely környékén, őszinte komoly kapcsolat céljából.
2013. júl. 28. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37 évesen már férfi vagy.
2013. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 50-60 éves lányokat keres. :)
2013. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ugyanez jutott eszembe :D jó, hogy nem 37 éves fiút írt..
2013. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Srác:DDDDDDDD
2013. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Srác,vagy Fiú,vagy Férfi......lényeg hogy miért pasik,férfiak,srácok,fiúk nézik ha ki van írva hogy lányt,hőlgyet keresek???Azon is el lehet gondolkodni akkor hogy miért????Inkább fiú,srác vagyok ,mint ferde hajlamokkal nézzem a hirdetéseket...
2013. júl. 29. 06:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Alapvetően két probléma van azzal, hogy lebuzízol minket:


1: Már a kérdésed címe is nevetséges, amit ugye mindenki lát, aki a 'Szerelem, szex' kategóriát nézegeti.


2: Ahogy magad is írod, ez egy hirdetés, márpedig az oldal szabályai szerint ez tilos, és ezt nyilván te is tudod, hisz elolvastad és elfogadtad, mikor regisztráltál.


Mindkét ok önmagában is elég ahhoz, hogy a vicces kedvű heteroszexuális beállítottságú fiúk, lányok trollok meglátogassák és válaszoljanak neked. A két feltétel egyszerre teljesülése maga a kánaán.

2013. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6os, szívemből szóltál! :D

amúgy, én vagyok a 3as, és teljesen hetero lány vagyok, szóval sanszos, hogy a többiek se b*zik. ;)

2013. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem itt a ferdehjlamokkal vana gond nálatok,ez nem szégyenmanapság már,miért nem lehet beismernetek????
2013. júl. 30. 07:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért, olyan sokunktól olvastad, hogy ismerkednének veled? Mert az, hogy kiröhögünk, még nem ismerkedési szándék. :)
2013. júl. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mondom,nem szégyen a pici ferde hajlam már...ne szégyeld te sem!!:-)))
2013. júl. 31. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!