Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Középkorú férfiak! Miért...

Középkorú férfiak! Miért vagytok megijedve ha egy csinos huszonéves lánynak bejöttök?

Figyelt kérdés
Miért olyan hihetetlen ez számotokra? Azt hittem ti már értitek a dolgotokat! :(

2013. júl. 29. 19:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Sztem azért mert azért mégiscsak fiatalkák ezek a lányok..


23L

2013. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
hát én 35 évesen nem igazán éreznéém magam jol egy 22 évessel. nem kell félreérteni mert vonzonak vonzoo meg a többit nem is kell mondanom de ott van az erkölcs.
2013. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
én akárkitől hallottam eddig, hogy megijednek tőle a férfiak, mert ő mennyi jó csaj, ott még mindig más oka volt, hogy lekoptatták... le lehet pontozni :)
2013. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ijednek meg,nekik már van élettapasztalatuk,így aztán nem szívesen kötik le magukat egy fiatal csaj mellett.Szóval tőled vagy nem akarnak semmi komolyat szexen kívül,vagy pont azért nem lépnek feléd,mert nem akarnak kihasználni.
2013. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Lehet hogy csak csinosnak érzi magát a csaj, közben meg ronda.

Így én is meg lennék ijedve.

2013. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Középkorúként már vannak igényeim: főtt étel,tiszta ruha, nyugalmas otthoni esték, kulturált baráti partik..nem ijedek meg egy csinos huszonévestől, de ezt tőlük nem kapom meg.
2013. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Akkor tisztázzuk! Nem pontozok le senkit mert mindenki véleménye érdekel! Nem komoly kapcsolatról beszélek... lehet lázadozni! Nem vagyok beképzelt,de 10-ből 8-nak tuti bejövök! Tapasztalat!
2013. júl. 29. 19:29
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van pár harmincas, negyvenes barátom, akiknek volt már dolguk huszonévesekkel. Ha volt is valami, akkor is csak szex, de társnak korukbelit választanak inkább...

Egyszerűen mert más értékrend, életstílus, élettapasztalat, amit nehéz áthidalni. Arról nem beszélve, hogy egy középkorú pasinak sokszor már saját magának is kamasz, vagy huszonéves gyereke van, attól pedig nem nagyon lehet elvonatkoztatni, hogy neki ez a korosztály "gyerek".

2013. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Azért nem kellesz neki,mert nem érdekled.Ennyi.
2013. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Az más, hogy bejössz (megnéz, megdugna), és más az, hogy tényleg megteszi-e, vagy akar-e bárminemű kapcsolatot. Általában az önbizalomhiányos emberek azok (nőben is, férfiban is), akik korban nagyon eltérő partnert választanak. Ezt több ismerősömnél tapasztaltam: nem boldogul az életében, sikertelen a párkapcsolatok terén, és ezzel akarja önmagának bizonyítani, hogy ő jó nő/pasi.
2013. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!