Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szívesen ismerkednék/barátkozn...

Szívesen ismerkednék/barátkoznék új emberekkel (többi lent) Jelentkező?

Figyelt kérdés

–Budapesti vagyok, zuglói

–18 /F, jövőre érettségizem


–Külsőm: 178cm, normális-sportos testalkat. Nem sorolom magam az izmos kategóriába, mert az utóbbi fél évben kicsit elengettem magam, bár így is meg tudok csinálni kb 14 húzódzkodást, szóval nincs baj a kondimmal. Rövid barna hajam van +szemüvegem, szeptembertől tervezem a kontaktlencsét, mert mindig ráülök a szemüegre és már unom egy kicsit :D

–Hobbi: szeretek minél több időt haverokkal–társaságban tölteni, de van, hogy nincs kedvem sok mindenhez és a hintaágyon fekve nézem laptopról a kedvenc sorozataimat, szóval egy kicsit hangulatember vagyok :)

Inkább kocsma mint más szórakozóhely, rendes pipa cigi helyett (alkalmanként dohányzom, ha nagyon stresszes vagyok cigizem is, de így jut 2hónapra kb 1 doboz)

Utazni–új helyeket felfedezni jobb mindennél :)

Szeretem a harcművészeteket, küzdősporokat, extrém sportokat, a labdajátékok többségét és még sok mindent.

Jövőre szeretnék külön órában oktatni általános iskolásokat, bár ez rohadtul nem illik ide :)

–Bárkivel szívesen beszélek, akinek van kedve és képes normális mondatokat megfogalmazni (angolul is beszélhetünk, a spanyolt nem erőltetném :) )

Köszönöm, ha végigolvastad!


2013. júl. 29. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez ennyi.... :)
2013. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Túl rövid lett, tudom.
2013. júl. 29. 23:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Csajozni, vagy barátkozni akarsz? :)
2013. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ismerkedni–barátkozni–ki tudja mi lesz. :)

Viszont hetero vagyok 100%ig

2013. júl. 29. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Csakmert énis srác vagyok, mondjuk szintén hetero, szóval ami szóba jöhet az a barátkozás :D
2013. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek így a leírásod alapján:)
2013. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég szimpatikusnak tűnsz nekem is!:)
2013. júl. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!