Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14 éves lány vagyok és ismerke...

14 éves lány vagyok és ismerkedni szeretnék 15-16 éves fiukkal. Valaki szeretne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sokkal idősebbnek nezézek ki,és sokkal érettebbnek tartom magam,sőt mások is:)Aki ismerkedni szeretne írjon privit:)
2013. júl. 30. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:

22 vagyok.

ennyire érettnek tartod magad?

2013. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha elég érett lennél, akkor nem itt keresnéd magadnak a partnered, hanem pl. egy strandon...
2013. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Egyébként az ismerkedés kategória nem arra való, hogy ismerkedj, hanem arra, hogy azzal a témával kapcsolatos kérdést tegyél fel. Pl. meg szeretném ismerni az x-y fiút/lányt, de nem merek ráírni, ilyesmi. Kérdésed jelentve.
2013. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Általában azok a "mások" is nagyon érettek szoktak lenni, annyira, hogy ők már tudják, hogy ki szerintük az érett és ki nem.. :D Bizonyára ez csak egy félreértés, hamis önkép.


Ha esetleg úgy érzed, hogy nincs igazam, akkor írj.. engem nem zavar az se, ha nem vagy komoly csak tudj beszélni, mert ismerkedéshez az nagyon jól jön meg remélem nyelvtan órán megtanultad a kommunikáció fogalmát.

2013. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban érett lennél, nem nyomi 15-16 évesekkel akarnál ismerkedni!
2013. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék, hogy valóban idősebbnek nézel-e ki.. engem legalábbis érdekelne.. de remélem tudod, hogy külsőleg lehet idősebbnek nézel ki, de ahhoz fejben is ott kell lenni :) szóval én kíváncsi lennék..
2013. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha Debrecen környéki vagy írj!;)
2013. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aki kivancsi irjon privatban:) Es sajnos Debrecen 4ora ut:S
2013. júl. 30. 23:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz ha gondolod.
2013. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!